Miestas

Tapkite neatskiriama „Šokančio senamiesčio“ dalimi!

0

Tradicinė Kauno šokių šventė „Šokantis senamiestis“ ieško partnerių, su kuriais galėtų toliau vystyti šokių tradicijas ir kultūrą mieste.

,,Šokantis senamiestis”, tai ne vien šokių pasirodymų peržiūra! Tai gyvenimo stilius, šokio ritmu: šokiai, mada, elegancija, nemokamos šokių pamokos ir nuostabi šokių fiesta šokdins visus: nuo vaikų iki senjorų, nuo pradedančiųjų mėgėjų iki Lietuvą pasaulyje garsinančių profesionalų, bei televizijos projektuose dalyvavusių žinomų žmonių!

2017 metais Kauno Senamiestis šoks rugpjūčio 26 dieną!

Festivalį globoja Jūratė ir Česlovas Norvaišos
Apie renginį pranešė visos didžiosios žiniasklaidos priemonės: LRT, INIT, Lietuvos rytas, Kauno diena, Delfi.lt, Kas vyksta Kaune, 15 min ir kiti.

Kas suplanuota 2017 metams?

  • „Šokių birža“ – tai vieta, kur susitiks norintys šokti ir galintys išmokyti. Renginio metu klubai turės galimybę komplektuoti naujų šokėjų grupes, o norintys šokti turės galimybę su išskirtinėmis nuolaidomis pirmieji užsiregistruoti į kito sezono pamokas.
  • Mados mugė „Kodas 477“ – Lietuvos kūrėjai, gamintojai ir dizaineriai mugėje pristatys save ir savo produkciją šokio ritmu! Mada, tai kintantis reiškinys, kuris atspindi šio laikmečio tendencijas, stilių ir įvaizdį!
  • Stipriausių Lietuvos šokėjų ir šokių klubų fiesta – apimanti visus šokių žanrus. Šoks tituluoti Lietuvos ir Pasaulio čempionai, vicečempionai bei prizininkai, TV projektų nugalėtojai ir svečiai iš užsienio.
  • ,,Šokių akademijos” pamokos skirtos visiems šokantiems ir norintiems išmokti šokti, specialiai tam įrengtoje šokių aikštelėje su nuotaikingais ,,Šokių akademijos” mokytojais.
0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas