Naujienos

Tailandas – šypsenų šalis

0

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Kiekvienais metais Tailandą aplanko milijonai turistų iš įvairių pasaulio kampelių, įskaitant ir Lietuvos.

Išvertus iš  tajų kalbos, Tailandas reiškia „Laisva žemė“.

Tailandas – nuostabi šalis, kuri pakerės kiekvieną bent kartą aplankiusį šį kraštą. Puikiai išvystytas turizmas, visą parą šiltas oras, egzotika, tūkstančiai šventyklų, draugiški gyventojai, gardi virtuvė, mažos kainos, daugybė pramogų, vyrų rojus – tai tik keletas žodžių, kuriais galima apibūdinti Tailandą. Bet geriau vieną  kartą pamatyti nei šimtą kartų  išgirsti!

Pažintį su Tailandu dažniausiai visi pradeda Bankoke. Tailando sostinė – lyg Azijos Venecija, kurią į dvi dalis dalija upė Čao Praja. Kanalų pakrantėse nuo seno įsikūrusios sostinės gyventojų lūšnelės, o visai šalia stovi didingi bei įspūdingi karalių rūmai ir budistinės šventyklos paauksuotais stogais. Iš apžvalgos aikštelės nepamatysite milijoninio miesto krašto, o norint pajusti jo dvasią teks nusileisti į nuolat šurmuliuojančias gatves, kur visada tvyro puiki nuotaika ir gaminamo azijietiško maisto kvapas. Bankokas (“Angelų miestas”). Šį miestą 1782 m. Įkūrė Karalius Rama I, tai vienas įdomiausių pasaulio miestų. Šiuolaikiškumas ir paskutiniai technikos laimėjimai harmoningai dera su giliašakne tajų kultūra. Ten – ir didieji Karaliaus rūmai, pastatyti XVIII amžiuje, ir nuostabiausios architektūros šventyklos.

Tailando sostinės Bankoko pavadinimas vietos kalba sutrumpintai skamba taip: Krung Thep Maha Nakhon; o pilna, oficiali jo versija gerokai ilgesnė: Krungthepmahanakhon Amonrattanakosin Mahintharayutthaya Mahadilokphop Noppharatratchathaniburirom Udomratchaniwetmahasathan Amonphimanawatansathit Sakkathattiyawitsanukamprasit. Taigi, jei rašytumėte šį Bankoko pavadinimą Twitter, jums prireiktų net 169 raidžių!

Tailandiečiai labai svetingi ir paslaugūs žmonės. Daugelis gyventojų miestiečiai, jų net per  62mln. yra Thai kilmės ir stipriai puoselėja savo kultūrą. Taip pat čia gyvena kinų, indų bei kitataučių. 7mln. žmonių gyvena Bankoke. Visi jie labai paslaugūs, o šypsenos platesnės net už amerikiečių.

Centriniame Kauno turguje – tik natūralias uogas savo gaminiams naudojanti desertinė „Prisirpom“

Tailande stovi 9 pagal dydį aukščiausia skulptūra pasaulyje  –  Didžioji Buda, Wat Muang vienuolyne.

Tailando miškuose auga daugiau nei 1500 orchidėjų rūšių. Šalis yra didžiausia pasaulyje šių gėlių eksportuotoja.

Viena dešimtoji viso pasaulio gyvūnų rūšių gyvena Tailande.

Viena neįprasčiausių Tailando švenčių – Beždžionių bufetas, vykstantis Pra Prang Sam Yot šventykloje,  Lopburi provincijoje. Daugiau nei 600-ams beždžionių pateikiamos net 2 tonos maisto: keptos dešrelės, šviežūs vaisiai, ledai ir kiti skanėstai. Vietiniai taip atsidėkoja beždžionėms, kurios gyvendamos kaimelyje į jį pritraukia minias turistų.

Na, o tikras atostogų rojus laukia Tailando salose. Tailande yra net 1,430 salų:Samujis, Puketas, Phi Phi, Krabi, Khao Lak, Similano salos  – tai tik keletas garsiausių salų, viliojančių patirti egzotišką poilsį dieviškai gražiuose paplūdimiuose.

Jei dar nesuplanavote savo kelionės į Tailandą, tuomet pradėkite tai daryti. Šį šalis jau daugelį metų didžiuojasi būdama visų turistinių sąrašų viršuje.

 

Siūlome skrydžius is Vilniaus bet kuriai norimai datai bei trukmei!

 

TAILANDAS, Pattaya is Vilniaus sausio 2 -13 d / 9 n !

3* viesbuciai pusryciai nuo 995 eur !

 

TAILANDAS, Pattaya is Vilniaus sausio 4 -15 d / 10 n !

3* viesbuciai pusryciai nuo 955 eur !

 

TAILANDAS, Pattaya is Vilniaus sausio 7 -18 d, sausio 14-25 d, sausio 20-31 d / 10 n !

3* viesbuciai pusryciai nuo 845 eur !

 

Holiday Travel Service

K.Donelaicio g. 62-103 (BLC verslo lyderiu centras), LT-44248 Kaunas, Lietuva/Lithuania

Tel. 8 698 26848 (+370 69826848)

El.p.loreta@holiday-travel.lt;

www.holiday-travel.lt

www.degantyspasiulymai.lt[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”2717,2718,2719,2720,2712″][/vc_column][/vc_row]

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos