Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos, NaujienosLaisvalaikisNaujienosŽmonėsT. Rimkus: „Būna dienų, kai svarstai, kuo galėtum atsidėkoti pasauliui“

Gana dažnai girdime apie politikų ar žymių visuomenės veikėjų vykdomas socialines akcijas bei įvairias gerumo iniciatyvas, tačiau Kaunas turi žmogų, kuris ne tik prisideda prie jau egzistuojančių iniciatyvų, bet ir pats jas sugalvoja bei vykdo. Paskutinį spalio penktadienį skaitmeninės komunikacijos konsultantas Tomas Rimkus kartu su dvidešimčia Kauno Vilijampolės vaikų globos namų auklėtinių išvyko į Lietuvos zoologijos sodą ir padovanojo vaikams emocijų kupiną popietę. Norėdami prisidėti prie gerų darbų, dalinamės išvykos istorija ir trumpu vaizdo įrašu....
Avatar Gabrielė Lukšytė2018 29 spalio

Gana dažnai girdime apie politikų ar žymių visuomenės veikėjų vykdomas socialines akcijas bei įvairias gerumo iniciatyvas, tačiau Kaunas turi žmogų, kuris ne tik prisideda prie jau egzistuojančių iniciatyvų, bet ir pats jas sugalvoja bei vykdo. Paskutinį spalio penktadienį skaitmeninės komunikacijos konsultantas Tomas Rimkus kartu su dvidešimčia Kauno Vilijampolės vaikų globos namų auklėtinių išvyko į Lietuvos zoologijos sodą ir padovanojo vaikams emocijų kupiną popietę. Norėdami prisidėti prie gerų darbų, dalinamės išvykos istorija ir trumpu vaizdo įrašu.

Prisidėjo ir Lietuvos zoologijos sodas

Išvykos į Lietuvos zoologijos sodą idėja gimė iš poreikio atlikti gerą darbą, kuriais komunikacijos konsultantas stengiasi atsilyginti, kaip pats sako, galbūt karmai, galbūt pasauliui apskritai. Sumąstęs, kad kartu su vaikais gali aplankyti gyvūnus, idėjos autorius pats susisiekė su Kaune įsikūrusiu Lietuvos zoologijos sodu, kurio darbuotojai mielai sutiko priimti net dvidešimt jaunuolių iš Vilijampolės vaikų globos namų.

Pats Tomas teigia, kad bijojo šios išvykos, dėl tuo metu vyravusių lietingų orų ir be gal nudžiugęs, kai būtent lemtingasis penktadienis pasidabino saulėta vėsuma: „Artėjant išvykai labai bijojau blogo oro, kuris pastaruoju metu dažnai aplankydavo Kauną, tačiau būtent išvykos penktadienis, nors ir vėsokas, buvo gražus ir saulėtas. Tiesa, spalio pabaigos saulė ne visus gyvūnus išviliojo į lauką, todėl nepavyko pamatyti jų visų.“

Emocijos, kurios išliks ilgam

Nors ir nepavyko pamatyti visų Lietuvos zoologijos sode gyvenančių gyvūnų, T. Rimus teigia, kad tie švelniakailiai, kurie nepabūgo susitikimo, suteikė begales puikių emocijų tiek vaikams, tiek ir pačiam skaitmeninės komunikacijos specialistui.

„Gyvūnų draugija ir maloniu oru mėgavomės keletą valandų. Vieni gyvūnai mielai mus pasitiko, kiti buvo kiek baikštūs, tačiau visi jie suteikė daug džiaugsmo vaikų globos namų auklėtiniams. Keletas šių akimirkų buvo užfiksuotos ir mano fotoaparatu.“ – išvykos prisiminimais dalijasi skaitmeninės komunikacijos konsultantas ir gražios iniciatyvos autorius Tomas Rimkus.

Užfiksuotos akimirkos prisiminimams

Štai čia, keletas akimirkų ir vaizdo įrašas, iš saulėtos popietės, kuri Vilijampolės vaikų globos namų vaikams ir pačiam idėjos autoriui suteikė ne tik džiaugsmo ir ilgam išlikusių prisiminimų, bet ir zoologijos žinių.

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1793879940729145&type=1&l=15e4bad4c2

Scroll Up