ĮmonėsLietuva

„Šypsenos akademija“ – moderni odontologijos klinika ir pažangiausi sprendimai svajonių šypsenai

1

„Šypsenos akademija“ – odontologijos klinikų tinklas, atsižvelgus į pacientų lūkesčius bei komfortą, plečiasi visoje Lietuvoje. Šiuo metu „Šypsenos akademija“ odontologijos klinikas galite rasti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Druskininkuose. Modernios, visų sričių gydytojus po vienu stogu talpinančios odontologijos klinikos išsiskiria savo taikomais pažangiais metodais, inovacijomis ir ypatingu požiūriu į kiekvieną klinikos lankytoją.

Pažangiausi gydymo metodai

„Šypsenos akademijoje“ taikomi pažangiausi gydymo metodai, jog būtų pasiekti aukščiausios kokybės rezultatai, užtikrinamas maksimalus komfortas bei taupomas pacientų laikas.

Vienas iš tokių metodų – „All-on-4“ (liet. „Visi ant keturių“) implantavimo ir protezavimo būdas, kai visi vieno žandikaulio dantys yra atkuriami vos ant 4 implantų, net ir labai sudėtingais atvejais. Taip atkurti dantys, niekuo išvaizda nesiskiriantys nuo natūralių dantų, žmogui grąžina pasitikėjimą savimi, leidžia nevaržomai šypsotis ir valgyti mėgstamą maistą be jokių baimių.

Siekiant preciziško tikslumo, „Šypsenos akademijoje“ endodontinio dantų kanalų gydymo metu į pagalbą pasitelkiamas mikroskopas.

Dar vienas inovatyvus metodas, taikomas „Šypsenos akademijoje“ – dantų tiesinimas kapomis. Pasitelkus pažangiausius skaitmeninius tyrimus ir technologijas, šis gydymas gali būti atliekamas ir nuotoliniu būdu su gydytojo ortodonto priežiūra.

Naujausios technologijos

Siekiant taikyti moderniausius gydymo metodus, „Šypsenos akademija“ nuolat investuoja į inovatyviausią įrangą. Klinika viena pirmųjų Lietuvoje skaitmenizavo daugelį odontologijos procesų – „Šypsenos akademija“ yra vienintelė klinika šalyje, kurioje net 90 proc. pacientų turi intraoralinio skenerio pagalba sukurtą savo dantų 3D modelį. Gydytojai gali patogiai stebėti gydymo procesą ir pastebėti net menkiausius paciento dantų struktūrų pasikeitimus. Pasitelkus šiuos skaitmeninius tyrimus, sukuriamos plauko tikslumo dantų restauracijos. Tai ne tik patogu gydytojui, bet ir taupomas pacientų laikas, sumažinamas vizitų skaičius ir užtikrinamas maksimalus tikslumas.

Sritis, kuria „Šypsenos akademija“ didžiuojasi – lazerinė odontologija. Lazerio panaudojimo galimybės odontologijoje itin plačios: nuo estetinės odontologijos iki terapinių procedūrų. Dažniausiai pacientai renkasi dantų balinimą lazeriu, lazerio terapiją – biostimuliaciją. Geriausiam gydymo rezultatui pasiekti lazeris naudojamas ir atliekant chirurgines, endodontines bei kitas preciziško tikslumo reikalaujančias dantų gydymo procedūras.

Kompleksiniai gydymo metodai ir aukščiausios kvalifikacijos specialistai

„Šypsenos akademijoje“ taikomi kompleksiniai gydymo metodai, atsižvelgiant į pacientų lūkesčius, užtikrinama galimybė rinktis palankiausią kelią tobulos šypsenos link. Atidžiai įsiklausant į kiekvieno paciento poreikius, sudaromas individualus gydymo planas. Norimi rezultatai pasiekiami tik tikslingai jiems pasiruošus ir sistemingai siekiant išsikeltų tikslų.

Klinikoje dirbantys gydytojai – kruopščiai suburta visų odontologijos sričių specialistų komanda, nuolat savo žinias tobulinanti įvairiuose mokymuose bei tarptautinėse konferencijose tam, kad procedūrų metu būtų taikomi pažangiausi gydymo metodai ir pasiekti geriausi rezultatai.

Platus paslaugų spektras

„Šypsenos akademijoje“ teikiamos visų tipų paslaugos: nuo įprastų odontologinių procedūrų, dantų kanalų gydymo, terapinių procedūrų iki implantavimo, protezavimo, ortodontijos, vaikų gydymo bei įvairių estetinių procedūrų, tokių kaip dantų balinimas, estetinis plombavimas, dantų laminavimas. „Šypsenos akademijos“ specialistų komanda visuomet suteiks konsultacijas, atsakys į iškilusius klausimus bei padės išsirinkti tinkamiausią gydymo metodą ar paslaugą.

Lankstūs atsiskaitymo būdai

„Šypsenos akademija“ savo klientams siūlo įvairius atsiskaitymo už paslaugas būdus – klinikos administracija visada suteiks išsamią konsultaciją, kokį finansavimo šaltinį rinktis ir kaip suplanuoti išsimokėjimą. „Šypsenos akademija“ yra sudariusi sutartis su partneriais, kurie tam tikroms paslaugoms gali pasiūlyti išsimokėjimą be pabrangimo, todėl atidėlioti odontologinių procedūrų ar svajonių šypsenos dėl finansų tikrai neverta – bus rastas individualus sprendimas kiekvienam pacientui. Beliks tik įsitaisyti kėdėje ir laukti rezultato!

Patogus darbo laikas

„Šypsenos akademija“ džiaugiasi galėdama pacientams suteikti galimybę odontologinėmis paslaugomis naudotis tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais. Atsižvelgus į pacientų lūkesčius, visos „Šypsenos akademija“ klinikos dirba ir savaitgaliais – nuo šiol net ir labiausiai užsiėmę pacientai savaitgalius gali skirti burnos higienai užtikrinti. Dar geresnė žinia neturintiems laiko darbo dienomis – savaitgaliais „Šypsenos akademijoje“ taikomi ypatingi pasiūlymai! Daugiau apie šiuos pasiūlymus sužinosite apsilankę www.sypsenosakademija.lt/pasiulymai

Išskirtinė aplinka ir dėmesys visiems pacientams

Ypatingas dėmesys „Šypsenos akademijoje“ skiriamas pacientų komfortui. Klinikos atmosfera yra maloni akiai ir patogi kūnui. Interjeras papuoštas meno kūriniais, erdvės patobulintos apšvietimo bei ergonomikos sprendimais. „Šypsenos akademijoje“ itin svarbios detalės, padedančios maksimaliai sumažinti stresą – klinikoje naudojami malonūs kvapai, padedantys atsipalaiduoti, taikoma muzikos terapija. „Šypsenos akademija“ Kaune yra įsikūrusi pačioje miesto širdyje – BLC verslo lyderių centre tam, kad pasiekti mus būtų dar paprasčiau ir patogiau.

Geriausias laikas suplanuoti vizitą – dabar

Išklausius pacientų lūkesčius, pasitelkus aukščiausią specialistų kvalifikaciją bei inovatyviausius metodus, bus pasiūlyti individualūs sprendimai kiekvienam pacientui jo tobulos šypsenos link. Registruotis vizitui „Šypsenos akademijoje“ galite paskambinę telefonu +370 643 52 525 arba apsliankę www.sypsenosakademija.lt

„Šypsenos akademija“ Kaune rasite adresu V. Putvinskio g. 51, BLC verslo lyderių centre, C korpuse.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
1 Komentaras
Naujausi
Seniausi Labiausiai reitinguoti
Inline Feedbacks
Visi komentarai
Vytautas

Norime nuoširdžiai padėkoti Kauno odontologijos Klinikos “Šypsenos Akademija” kolektyvui už aukštą profesinę kompetenciją ir už nuoširdų bendravimą. Ypatingai norime padėkoti Klinikos personalui, su kuriuo teko tiesiogiai bendrauti: Klinikos vadovei Aistei, gyd. Viltei ir gyd.Evelinai, asistentėms Gintarei, Mildai,Ivetai, higienistei Gretai, klientų aptarnavimo vadybininkei Rasai ir vyr. administratorei Gretai.
Ačiū Jums!
Daiva ir Vytautas Richteriai.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės