Naujienos

Šventinė nuotaika zoologijos sode

0

Artėjant didžiosioms metų šventėms Lietuvos zoologijos sodas kiekvienam lankytojui dovanoja viliojančią galimybę pamatyti, kaip žiema džiaugiasi sodo gyventojai! Visą gruodžio mėnesį (įskaitant ir šventines dienas bei savaitgalius), norintiems apsilankyti zoologijos sode bus suteikta 20 % nuolaida vienkartiniams bilietams.

Žiemą susipažinsite su šiauriniais elniais, atkeliavusiais į sodą iš Kalėdų senelio šalies Suomijos. Šie gyvūnai dar kitaip žinomi kaip Kalėdų senelio transportas – tai šiauriniai elniai, kurie Kalėdų naktį traukia senelio roges. Žiemą apsilankę sode taip pat pamatysite snieginius leopardus, amūrinius tigrus, snieginius ožius, kupranugarius, lamas, korsakus ir arktinius vilkus. Šie gyvūnai būna patys gražiausi žiemą, jų kailis tampa daug puošnesnis. Net mums įprastos, miškuose lakstančios lapės, žiemą tampa išties karališkai gražios. Taip pat zoologijos sode vyksta ir žiemai pritaikyti žvėrelių pristatymai.

Žinoma, kiekvienas akylesnis pastebės ir sodo dekoracijas. Jos sukurtos pačių darbuotojų ir savanorių rankomis, o prie didžiosios dalies dekoracijų prisidėjo ir patys gyvūnai! Mat iš jų apgraužtų šakų buvo pagaminti papuošimai. Taip pat prie zoologijos sodo puošimo prisidėjo ir UAB „Lemona“, kuri padovanojo daugybę lempučių!

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos