RajonasSveiki ir sumanūs Kauno rajono vaikai

Avatar Gabrielė Lukšytė2019 15 balandžio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Balandžio 9 d. Kauno r. Neveronių gimnazijoje vyko interaktyvi viktorina „Sveiki ir sumanūs“. Sulaukėme ketvirtų klasių mokinių komandų iš Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos, Rokų darželio-mokyklos, Ringaudų pradinės mokyklos, Lapių pagrindinės mokyklos, Čekiškės P. Dovydaičio gimnazijos, Domeikavos gimnazijos.

Mokiniai interaktyviai, naudodami programą „Kahoot“, atsakinėjo į klausimus apie sveiką gyvenseną, mitybą, žmogaus kūno sandarą ir kt.

Dirbdami komandose, galėjo tartis, diskutuoti ir priimti bendrą sprendimą. Diskusijų kilo nemažai, mokiniai dar kartą įrodė, kad yra tikrai sumanūs ir daug žino apie sveiką gyvenseną.

Sveikiname viktorinos nugalėtojus! I-ąją vietą laimėjo Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos ketvirtokų komanda, II-oji vieta atiteko Domeikavos gimnazijos ketvirtokams, III-ioji – Lapių pagrindinės mokyklos ketvirtokų komandai.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Visi dalyviai apdovanoti dovanėlėmis, kurias įsteigė Kauno r. visuomenės sveikatos biuras ir Neveronių gimnazija.

Renginyje dalyvavę mokytojai buvo supažindinti su viktorinų kūrimo įrankiu, programa „Kahoot“, jos galimybėmis, o jau naudojantys šią programą, pasidalijo patirtimi, kaip sekasi rengti viktorinas ar pritaikyti ugdymo procese.

Mokiniams patiko viešnagė Neveronių gimnazijoje. Atlikdami užduotis interaktyviai ir žaismingai jie ne tik pasisėmė gerų emocijų, bet ir pagilino žinias apie sveiką gyvenseną.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Pradinių klasių mokytojos R. Kaušpėdienė ir L. Galicinienė

KRS inf.

Dalinkitės su savo draugais
  • Prenumeruokite naujieas
  • Scroll Up