NaujienosiDAY – išmaniųjų sprendimų paieška: ką daryti, kad pacientų reabilitacija tęstųsi užvėrus ligoninės duris?

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 12 spalio1
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Spalio 30 d. studentai, mokslininkai, tyrėjai, jauno verslo kūrėjai, startuoliai bei inovatyvių idėjų autoriai kviečiami dalyvauti renginyje „iDAY: sveikatos inovacijų diena 2019“, kurio metu bus sprendžiami praktiniai sveikatos srities iššūkiai. Dienos mokymuose suburtos komandos, pasitelkę „Design Thinking“ metodiką, spręs aktualias problemas. Mokymus ves patyrusi lektorė – Viktorija Matusevičiūtė.

„Design thinking“ – kitoks požiūris į kūrybiškumą versle

Dirbtuvių metu dalyviai, ieškodami sprendimų reabilitacijos srities iššūkiams, praktiškai išbandys „Design thinking“ metodologijos technikas, mokysis efektyviau ir sklandžiau kurti naujus sprendimus, produktus, paslaugas, kūrybiškai spręsti sudėtingas verslo problemas. „Design thinking“ siūlo kitokį požiūrį į kūrybiškumą versle. Šio metodo principus taiko tūkstančiai organizacijų visame pasaulyje, tarp jų – „Apple“, „Google“, „Philips“, „Coca Cola“, „Nivea“, „Lego“, „Sony“, „Procter and Gamble“ ir kt.

Dirbtuves ves „OVC Consulting“ partnerė ir konsultantė, inovacijų trenerė Viktorija Matusevičiūtė, kuri sukaupė patirtį  dirbdama Amerikoje, Olandijoje, Lietuvoje. Viktorija yra pasaulinio novatorių tinklo „Design Thinkers Group“ narė, vienintelė Lietuvoje sertifikuota inovacijų metodologijos FORTH fasilitatorė.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

„Design thinking“ inovacijų kūrimo požiūris ir metodas ypatingas tuo, kad padeda kurti ne tik inovatyvius, bet ir klientui reikalingus bei pelningus sprendimus. „Design thinking“ požiūris akcentuoja sprendimo dizainą ir funkciją, kas padeda nepamesti orientacijos į vertę klientui ir tam, kokį produktą ar paslaugą jis gaus. Mokymai startuoliams suteiks įrankį, padedantį neužklimpti ir sukurti pelningus naujus dalykus per trumpesnį laiką, iššvaistant mažiau energijos ir „nervų“, – kalbėjo Viktorija Matuseviūtė.

Išmaniųjų sprendimų paieška reabilitacijos srityje

Išvykdamas iš gydymo įstaigos pacientas gauna gydytojo suformuotas rekomendacijas, kurios yra svarbios tolimesniam sveikimui. Dažnai susiduriama su situacija, kad pacientas paskirtų rekomendacijų pilnai nesilaiko, nes jos būna neįprastos pacientui, sudėtingos, pamiršta jas vykdyti. Šį iššūkį galėtų spręsti papildomos priemonės, kurios skatintų, primintų ir motyvuotų pacientą jų laikytis. Tikėtina, kad tai pagerintų pacientų sveikatą ir gyvenimo kokybę. Renginyje, susibūrę į komandas, įvairių sričių atstovai kurs įvairius išmaniuosius sprendimus, kurie galėtų užtikrinti reabilitacijos tęstinumą.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Prizas – kelionė į konferenciją Paryžiuje

Innovation day (iDays) – Europos inovacijų ir technologijų (EIT) sveikatos bendruomenės inicijuota diena, kuri vyksta 19-oje Europos šalių, tarp jų ir Lietuvoje. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU) drauge su Kauno technologijos universitetu (KTU), bendradarbiaujant su Europos inovacijų technologijų instituto sveikatos srities tinklu (angl. EIT health) organizuoja šias vienos dienos kūrybines dirbtuves. Geriausiai pasirodžiusi ir pristačiusi savo idėją komandą laimės kelionę į Paryžiuje vyksiančią finalinę konferenciją, kur įgis tarptautinės patirties ir susipažinti su kitais inovacijas kuriančiais žmonėmis.

Registracija į renginį: https://bit.ly/31RhS52.

Renginio vieta: Naujausių farmacijos bei sveikatos technologijų centras (Sukilėlių pr. 13, Kaunas, 608 aud.).

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Renginio programa: http://bit.ly/2MwlAKD.

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausi
Seniausi Labiausiai balsuojami
Inline Feedbacks
View all comments
Ona

iš gydymo įstaigos išvykęs pacientas retai gauna deramas rekomendacijas, jei išvis jas gauna. Dažnai susiduriama su situacija, kad pacientas apskritai neturi galimybių vykdyti reabilitacijos, sveikimo rekomendacijų, nes jos neprieinamos. Kaži ar čia labai jau gelbės tie jūsų kuriami išmanieji sprendimai. Na, kai kuriems – galbūt taip.

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x