Kauno RajonasLaisvalaikisPramogosSusitikite su Kalėdų Seneliu jo 2019–2020-ųjų šventinėje rezidencijoje!

Kauno rajono muziejus Raudondvario pilyje vaikus kviečia pas Kalėdų senelį, o tėvelius – į Oranžerijos restoraną Raudondvario grafo Tiškevičiaus apelsinų sriubos. Nuo gruodžio 14 d. iki 2020 m. sausio 5 d. savaitgaliais – šeštadienį ir sekmadienį nuo 10 iki 17 val. Raudondvario pilies bokšte, savo laikinojoje rezidencijoje, Jūsų  nekantriai lauks Kalėdų senelis ir jo padėjėjai. Susitikimo su Kalėdų seneliu  kaina 4 eurai. Grafo Tiškevičiaus apelsinų sriubos skanavimas kartu su grafiene Rozalija arba Benediktu Henriku Tiškevičiais...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 13 gruodžio

Kauno rajono muziejus Raudondvario pilyje vaikus kviečia pas Kalėdų senelį, o tėvelius – į Oranžerijos restoraną Raudondvario grafo Tiškevičiaus apelsinų sriubos. Nuo gruodžio 14 d. iki 2020 m. sausio 5 d. savaitgaliais – šeštadienį ir sekmadienį nuo 10 iki 17 val. Raudondvario pilies bokšte, savo laikinojoje rezidencijoje, Jūsų  nekantriai lauks Kalėdų senelis ir jo padėjėjai.

Susitikimo su Kalėdų seneliu  kaina 4 eurai.

Grafo Tiškevičiaus apelsinų sriubos skanavimas kartu su grafiene Rozalija arba Benediktu Henriku Tiškevičiais – 10 eurų.

Būtina registracija el. paštu: krmuziejus@gmail.com, tel. 8 612 53314.

Kauno rajono muziejaus informacija

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up