LaisvalaikisSusitikimas su „Misija Sibiras ’19“

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka kviečia į susitikimą su šių metų ekspedicijos „Misija Sibiras“ dalyviais, kuris vyks lapkričio 7 d. 17.30 val. Jaunimo, meno ir muzikos skyriuje, A. Mapu g. 18. MISIJA SIBIRAS – tai jau keturioliktus metus vykstantis projektas, kurio metu organizuojamos ekspedicijos į lietuvių tremties ir kalinimo vietas. Šiemet į Kazachstaną išvyko 16 ekspedicijos dalyvių. 10 dienų – tiek truko komandos misija Karagandos apylinkėse: Dolinkoje, Karabase, Spaske, Prostornoje, Ekibastūze. Ekspedicija į Kazachstaną vyko...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 lapkričio 4

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka kviečia į susitikimą su šių metų ekspedicijos „Misija Sibiras“ dalyviais, kuris vyks lapkričio 7 d. 17.30 val. Jaunimo, meno ir muzikos skyriuje, A. Mapu g. 18.

MISIJA SIBIRAS – tai jau keturioliktus metus vykstantis projektas, kurio metu organizuojamos ekspedicijos į lietuvių tremties ir kalinimo vietas.

Šiemet į Kazachstaną išvyko 16 ekspedicijos dalyvių. 10 dienų – tiek truko komandos misija Karagandos apylinkėse: Dolinkoje, Karabase, Spaske, Prostornoje, Ekibastūze. Ekspedicija į Kazachstaną vyko antrus metus iš eilės ir ši lokacija lietuviams yra taip pat svarbi, nes, skirtingais duomenimis, Kazachstano lageriuose kalėjo nuo 20 iki 80 tūkst. lietuvių.

Jausdami didžiulį visos Lietuvos palaikymą ekspedicijos dalyviai Karagandos apylinkėse intensyviai šukavo kapines, tvarkė atrastus lietuvių kapus, statė atminimo simbolius – kryžius bei pirmą kartą per visą projekto istoriją sakralinius liaudies paminklus – koplytsulpius.

Kviečiame išgirsti ekspedicijos dalyvių parsivežtas istorijas, pasakojimus ir apžiūrėti nuotraukas.

Renginys nemokamas.

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos informacija

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up