NaujienosSusijungė „Auros“ ir italų šokio pajėgos

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 24 sausio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Į šokio teatrą „Aura“ sausio pradžioje atvykusi grupė italų kūrėjų kartu su kauniečiais imasi naujo kūrybinio projekto. Jo rezultatas – šokio spektaklis – bus pristatytas viename didžiausių Italijos tarptautinio šokio festivalių „Fabbrica Europa“ Florencijoje.

Kokiomis trajektorijomis juda kūrybinis procesas, bus galima pamatyti šokio edukacijos erdvėje „Aura+“ – sausio 25-osios vakarą čia vyks atvira repeticija ir susitikimas su kūrybine grupe iš Italijos.

Vienas iš „Fabbrica Europa“ prioritetų – remti jaunuosius menininkus, sudaryti sąlygas jiems reziduoti ir kurti. Šiuolaikinių scenos menų festivalio „Fabbrica Europa“ steigėja ir meno vadovė Maurizia Settembri pasiūlė „Aurai“ bendradarbiauti su italų kūrėju Salvo Lombardo.

S.Lombardo su asistuojančiomis choreografėmis Lucia Cammalleri ir Daria Greco „Auroje“ praleis tris savaites. Vėliau, antrame projekto etape, „Auros“ šokėjai vyks tęsti kūrybinio proceso į Italiją. Galiausiai spektaklio premjera bus pristatyta festivalyje „Fabbrica Europa“ Florencijoje.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Kas? Atvira koprodukcijos su „Fabbrica Europa“ repeticija ir susitikimas su kūrybine grupe iš Italijos.

Kur? Šokio edukacijos erdvė „AURA+“ (M.Daukšos g. 34).

Kada? Sausio 25 d. 19 val.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

DMN inf.

Kauno.diena.lt, 2017 01 22

Daugiau skaitykite: http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/menas-ir-pramogos/susijunge-auros-ir-italu-sokio-pajegos-792770

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x