Verslas

Sunkvežimių remontas Kaune – ne tokia didelė problema, jei žinai, kur rasti profesionalius meistrus

0

Dažną automobilio savininką galima išgirsti dejuojant, jog ir vėl eilinį kartą reikia palikti savo „ratus“ autoservise. Patikėkite, gali būti ir kur kas blogiau! Teoriškai lengvųjų automobilių taisymo paslaugas teikiančias įmones galima rasti ant kiekvieno kampo. Aišku, išsirinkti patikimus ir profesionalus meistrus – misija ne iš lengvųjų. Tačiau, įsivaizduokite, jog „liga“ ištiktų jūsų sunkiasvorę transporto priemonę, kurios remonte besispecializuojančių įmonių ratas gerokai siauresnis. Logiška, kuo mažiau pasiūlos, tuo sunkiau rasti geriausią variantą. Tiesa, nudžiuginsime, vargti ieškant profesionalių meistrų kontaktų nereikės. Saugus ir patikimas pasirinkimas – sunkvežimių remontas Kaune – „Dizrida“ UAB įmonėje atliekami šios rūšies transporto priemonių remonto darbai.

Ar genda ir didelės mašinos?

Deja, dar ir kaip. Ir, kaip jau turėjote suprasti, kuo didesnė transporto priemonė, tuo ir šios taisymas, o tiksliau – patikimų meistrų rankų paieška yra sudėtingesnė. Savaime suprantama, jau ir lengvojo automobilio remontas sujaukia planus. Tačiau dažnu atveju nesudėtinga pakaitinį automobilį. Juk namų ūkyje dažnai yra kelios transporto priemonės, galima pasinaudoti auto nuomos įmonių paslaugomis, kai kuriais atvejais ir nemokamai suteikiamas pakaitinis automobilis. Kalbant apie sunkvežimius bei kitas sunkiasvores mašinas, pastarosios dažniausiai yra naudojamos konkrečiam darbui atlikti ir pamainą šioms rasti yra ganėtinai sunku. O ypač – mažose įmonėse, negalinčiose pasigirti dideliu autoparku.

Kokios yra dažniausiai pasitaikančių sunkvežimių gedimų priežastys? Pačios įvairiausios, tačiau, kaip bebūtų keista, universaliausia ir viena pagrindinių – žmogiškasis faktorius. Sunkvežimiai dažnai yra įmonės nuosavybė ir juos vairuoja samdomi darbuotojai, kurie yra ne visada linkę laikytis transporto priemonių naudojimo rekomendacijų. O taip pat – numoja ranka į galimus vienos ar kitos sunkvežimio dalies funkcionavimo sutrikimus. Būtent profilaktika bei laikus atliktas remontas gerokai sutrumpina sunkvežimio „atostogų“ servise laiką bei sutaupo išlaidas „gydymui“.

Kokios pagalbos galite tikėtis „Dizrida“ autoservise?

Patikima, ilgametę patirtį turinti įmonės komanda teikia visą „puokštę“ įvairių sunkvežimių remonto darbų.

Sunkvežimių kompiuterinė diagnostika. Kaip galima pradėti imtis kokių nors remonto darbų, jei nežinai, kokie gedimai užpuolė? Kompiuterinės diagnostikos atlikimui yra naudojama moderniausia, patikimų gamintojų įranga (ne, tokios pigiai iš tolimosios Kinijos tikrai neparsisiųsi!). Kaip žinia, kompiuterinė diagnostikos užduotis – parodyti tam tikrų gedimų kodus, kurie, išsaugoti kompiuteryje, yra patyrusių meistrų yra analizuojami ir, gavus pakankamai informacijos, yra priimami pagrįsti sprendimai dėl tolimesnių laukiančių remonto darbų.

Centriniame Kauno turguje – tik natūralias uogas savo gaminiams naudojanti desertinė „Prisirpom“

Variklio remontas. Variklis – kiekvienos transporto priemonės „širdis“, kuri yra sudaryta iš daugybės atskirų detalių. Variklio paskirstymo diržai, variklio galvučių tarpinės, variklio blokas, alkūninis velenas, variklio stūmokliai ir žiedai, tepalo siurblys – dali variklio dalių, kurios yra remontuojamos arba, įvertinus situaciją, keičiamos naujomis.

Kuro sistema. Kuro siurbliai, kuro filtrai, kuro sistemos purkštukai ir kitas kuro sistemos dalys, kurios gali būti valomos, remontuojamos arba keičiamos naujomis.

Sunkvežimių elektrinė sistema. Transporto priemonių elektrinės dalies diagnostika ir nuskaitytų klaidų šalinimas, išsikraunančio akumuliatoriaus problemos, durelių užraktas bei automatiniai langai, vidinis bei išorinis apšvietimas, vidinis bei išorinis ventiliatorius, stabilumo sistemų gedimai, variklio programavimas – dalis sudėtingų elektrinės sunkvežimių sistemos dalies remonto darbų, kuriuos drąsiai galite patikėti dizrida.lt kolektyvui. Paaiškėjus, jog esamos problema neįeina į platų atliekamų remonto darbų sąrašą, klientas bus nukreiptas pas kitus meistrus, galinčius vieną ar kitą gedimą taip pat profesionaliai pašalinti. Kai žinai, kur kreiptis, net tokių didelių mašinų gedimai nebeatrodo tokie gąsdinantys!

 

 

 

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Verslas