Technologijos

Sukūrė platformą, leidžiančią užsisakyti asmeninę vaizdo žinutę nuo Lietuvos įžymybių

0

2021 05 26

Norite geriausiai draugei ar giminaičiui gimimo dienos proga nusiųsti mylimos rašytojos ar mėgstamiausio sportininko asmeninį vaizdo įrašą? Tai galite padaryti su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) „TechHub“ pre-akceleratoriaus dalyvio, startuolio „Idooru“ pagalba. Startuolis veiklą pradėjo dar balandžio mėnesį, o šiuo metu prie platformos prisijungė jau apie 40 Lietuvos įžymybių. 

Idėja kilo ieškant dovanos dukrai

„Idooru“ startuolio atsiradimas nebuvo ilgai brandinta idėja, tai –  problemos sprendimo būdas. „Dukrai kambaryje dainuojant mylimiausio atlikėjo dainą, kilo mintis gauti jo sveikinimą. Ir tai nebuvo lengva, bet per pažįstamų pažįstamus pavyko pasiekti Lietuvoje puikiai žinomą atlikėją ir jis sutiko įrašyti ir atsiųsti trumpą sveikinimą. Rezultatas – gimimo dieną dukra šoke, nes negali patikėti, kad tai įmanoma ir tikra! Trečią mėnesį savo telefone kaip brangenybė nešiojamas „dievuko” įrašas mums buvo įrodymas, kaip žmonėms reikia tokių paslaugų”,– startuolio gimimo istorija pasidalino bendraįkūrėjai Austėja Dzidzevičiūtė ir Karolis Zaura.

Pasak svetainės įkūrėjų, veiklą „Idooru“ pradėjo tuo metu, kai visa šalis patiria didžiausius emocinius ir finansinius išbandymus, todėl praskaidrinti sau nuotaiką ir nepamiršti malonumų – labai svarbu. „Šiandien šeimos gali bendrauti tik mažose grupelėse, aplink trūksta džiaugsmo, galimybių susitikti. Mes norime žmonėms į namus atnešti daugiau šviesos ir šypsenos, nustebinti nenuobodžiai, taip, kaip dovanos gavėjas galėtų prisiminti visą gyvenimą. Be to, ši dovana gali keliauti nors ir į pasaulio kraštą!“,– tikina bendraįkūrėjas Justas Šidlauskas.

Pačiam pasiekti žvaigždes – misija neįmanoma?

„Ar esate pagalvoję, kokia nereali dovana draugui būtų asmeninis jo mėgstamiausio dainininko ar aktoriaus sveikinimas? O ar kada nors ryžotės bent vienam jų parašyti? Tai tikrai nepatogu, neaišku, kaip reikės atsilyginti, be to, atsakymo sulaukti tikimybė yra maža. Mūsų platformoje įgyvendinti šią svajonę ir sveikinimą užsisakyti ar užsakyti kitam galima kelių mygtukų paspaudimu“, – sako Austėja Dzidzevičiūtė.

Pasak „Idooru“ įkūrėjų, ši paslauga yra tiltas tarp garsenybių bei jų asmenines video žinutes užsakančių žmonių. Jau dabar norintieji gali užsisakyti sveikinimus nuo atlikėjų, aktorių, sportininkų, visiems žinomų televizijos veidų, rašytojų ir kitų įkvepiančių Lietuvos asmenybių. Šiandien prie platformos jau prisijungė tokios žvaigždės, kaip atlikėja Monika Marija, komikų komanda „Pralaužk vieną šaltą“, stipriausias pasaulyje žmogus Žydrūnas Savickas, žurnalistas Andrius Užkalnis, iliuzionistas Mantas Wizard, aktorė Aušra Štukytė ir daug kitų Lietuvos įžymybių. 


Idooru – suburia įžymybes ir jų gerbėjus, leidžia jiems užmegzti asmeninius ilgalaikius ryšius per įkvepiančias ir motyvuojančias asmenines video žinutes.

Komentarai

Comments are closed.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Technologijos