FinansaiKriminalaiMiestasSukčiai veikia Lietuvos banko vardu

Bandydami išvilioti pinigus, sukčiai Lietuvos banko valdybos pirmininko Vito Vasiliausko vardu platina melagingą, netaisyklinga kalba parašytą raštą gyventojams. Jame prašoma pervesti 3 500 eurų į neva teisininkų sąskaitą. Lietuvos Bankas ragina nepasimauti ant sukčių kabliuko ir įspėja, kad tokių raštų nei V. Vasiliauskas, nei kiti Lietuvos banko darbuotojai neplatina. Gavę tokį laišką, nelikite abejingi ir praneškite policijai. Taip pat pasidalinkite apie šią sukčiavimo riziką su artimaisiais, kad žinotų kaip elgtis, jeigu gautų tokį laišką. Kauniečiams...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 gegužės 31

Bandydami išvilioti pinigus, sukčiai Lietuvos banko valdybos pirmininko Vito Vasiliausko vardu platina melagingą, netaisyklinga kalba parašytą raštą gyventojams. Jame prašoma pervesti 3 500 eurų į neva teisininkų sąskaitą.

Lietuvos Bankas ragina nepasimauti ant sukčių kabliuko ir įspėja, kad tokių raštų nei V. Vasiliauskas, nei kiti Lietuvos banko darbuotojai neplatina.

Gavę tokį laišką, nelikite abejingi ir praneškite policijai. Taip pat pasidalinkite apie šią sukčiavimo riziką su artimaisiais, kad žinotų kaip elgtis, jeigu gautų tokį laišką.

Lietuvos bankas, sulaukęs informacijos apie jo vardu platinamus sukčių laiškus, jau kreipėsi į policiją.

 

Šaltinis: lb.lt

Scroll Up