MiestasNaujienos

Suimtas dideliu kiekiu kanapių platinimu įtariamas kaunietis

0

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose šiandien išspręstas klausimas dėl kardomosios priemonės – suėmimo – paskyrimo G. K., įtariamam narkotinių medžiagų platinimu.

G. K. įtariamas tuo, kad 2020-09-17, turėdamas tikslą platinti bei gauti neteisėtas pajamas, neteisėtai įgijo ir neteisėtai laikė 2,836 g kanapių, kurias 2020-09-17 apie 18.45 val. Kauno daugiabutyje, supakuotas į vieną plastikinį paketą už 30 eurų neteisėtai pardavė kitam asmeniui. Taip pat 2021-02-05 neteisėtai įgijo ir neteisėtai laikė ne mažiau kaip 20,745 g kanapių bei 2021-02-05, apie 16.15 val. bute, esančiame Kaune, už 120 eurų -13,749 g kanapių, supakuotas į 4 plastikinius paketus neteisėtai pardavė kitam asmeniui. Tęsdamas savo nusikalstamą sumanymą, tą pačią dieną, apie 17.05 val. Kauno daugiabučio laiptinėje 6,996 g kanapių supakuotas į du plastikinius paketus už 60 eurų neteisėtai pardavė kitam asmeniui.

Taip pat, G. K., 2021-04-27 apie 18.20 val. Kaune, ikiteisminio tyrimo metu nustatinėjamomis aplinkybėmis, iš nenustatyto asmens, turėdamas tikslą platinti bei gauti neteisėtas pajamas, neteisėtai įgijo didelį kiekį- apie 1,9 kg, kaip įtariama, kanapių, jas, supakuotas į tris vakuuminius, plastikinius paketus, sudėjo į krepšį „Wolt“ bei automobiliu, kurį vairavo kitas asmuo, neteisėtai gabeno Kauno mieste, kur 2021-04-27 apie 18.35 val., buvo sustabdytas policijos pareigūnų bei ši medžiaga rasta ir paimta.

Prokuroras teismo prašė G. K. skirti suėmimą trims mėnesiams. Teismas tenkino šį prokuroro prašymą.

Įtariamajam G. K. teismas paskyrė trijų mėnesių suėmimą, nustatęs, jog G. K. įtariamas padaręs tris nusikaltimus, priskiriamus prie sunkių nusikaltimų, už kuriuos numatyta reali ir griežta laisvės atėmimo bausmė atitinkamai iki aštuonerių metų ir iki dešimties metų. „Įtariamasis nedirba, t. y. nėra saistomas tampriais darbo ryšiais. Nors įtariamasis yra vedęs, tačiau tai jam nesutrukdė galimai padaryti nusikaltimus.“ – rašoma teismo nutartyje.

Kaip sėkmingai išlaikyti matematikos egzaminą

Atsižvelgiant į tai, kad G. K. vaidmuo, remiantis šiame tyrime gautais duomenimis, nebuvo antraeilis, galimai jo pastangų dėka padaryta nusikalstama veika, teismui leido pagrįstai manyti, kad laisvėje įtariamasis gali bandyti trukdyti procesui slėpdamas ar naikindamas savo nusikalstamos veikos pėdsakus, ar bandydamas perspėti ar įtakoti kitus asmenis, susijusius su tiriama nusikalstama veika.

G. K. praeityje teistas 3 kartus, įtariamas padaręs tris tyčinius sunkius nusikaltimus. Ikiteisminio tyrimo metu surinkti duomenys leidžia pagrįstai teigti, kad nusikalstamos veikos vykdytos iš savanaudiškų paskatų, galimai prekyba psichotropinėmis ir narkotinėmis medžiagomis buvo įtariamojo pajamų šaltinis.“– pažymėta teismo nutartyje.

Ši nutartis per dvidešimt dienų įtariamojo arba jo gynėjo, o prokuroro per tris dienas nuo jos priėmimo dienos gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui, skundą paduodant per Kauno apylinkės teismo Kauno rūmus.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius prokurorai.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas