Praėjusio sezono vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“ ketvirtą sykį iš eilės nesugebėjo palaužti Kauno „Stumbro“. Antroji šiemet kauniečių bei vilniečių akistata, vykusi 9-ajame Lietuvos futbolo A lygos ture, baigėsi dėsningomis lygiosiomis 1:1 (0:1).

LFF stadione žaidę vilniečiai jau 2-ąją minutę turėjo gerą progą. Po tolimo ir gynybą perskrodusio Jeremy Manzorro perdavimo Liviu Antalis atsidūrė dėkingoje situacijoje, tačiau rumuno smūgį blokavo Andre Almeida, o kamuolį sugavo vartininkas Rodrigo Josviaki.

„Stumbras“ susitikimo pradžioje žaidė drąsiai, aštriai ir neleido varžovams kvėpuoti bei surengė keletą itin pavojingų išpuolių. 19-ąją minutę po Dominyko Galkevičiaus aukšto perdavimo galva pavojingai šalia vartų smūgiavo Marcosas Junioras, gana retai šį sezoną žaidžiantis starto sudėtyje. Didelis pavojus prie šeimininkų vartų kilo ir po kampinio.

Aštriau žaidęs „Stumbras“ į priekį išsiveržė sužaidus pusvalandį – po Kgaogelo Sekgotos smūgio šalia baudos aikštelės kamuolys atšoko saugui Fabio Lopesui, kuris klaidinančiais veiksmais išmaudė kelis „Žalgirio“ gynėjus ir, įsiveržęs į baudos aikštelę, tiksliai smūgiavo į artimąjį vartų kampą. Tai buvo antrasis legionieriaus iš Portugalijos įvartis šį sezoną – 2:0!

« 1 5 »
« 1 11 »

Šimtaprocentę progą svečiai turėjo ir keletą minučių prieš įvartį, kai K. Sekgota pabėgo nuo gynėjų ir vienas prieš vartininką iš pusiau krašto nepataikė į vartų plotą.

Žalgiriečiai po patirto nokdauno nesugebėjo atsigauti ir pirmasis kėlinys baigėsi dėsningu rezultatu – 1:0 geriau žaidusio „Stumbro“ naudai.

61-ąją minutę „Stumbras“ turėjo dėkingą galimybę pelnyti antrą įvartį. Šį kartą po keitimo aikštėje pasirodęs kauniečių atakų lyderis Nasro Boucharebas stipriai smūgiavo į artimąjį vartų kampą, tačiau komandą išgelbėjo Džiugas Bartkus. Perdavimą puolėjui atliko pirmojo įvarčio autorius F. Lopesas.

« 1 5 »
« 1 11 »

Nors kauniečiai buvo prispausti savo aikštės pusėje, tačiau gintis jiems sekėsi gana sėkmingai. Visgi 74-ąją minutę „Žalgiris“ pasinaudojo pora kauniečių pralaimėta dvikova ir išlygino rezultatą.

Tomašas Šimkovičius dešiniajame krašte apibėgo Vilių Armanavičių ir atliko perdavimą į baudos aikštelę. Ten kamuolio nepasiekė Lukas Čerkauskas, tad Louisas Ogana jį stipriu smūgiu pasiuntė į vartus. Legionieriui iš Nigerijos tai buvo pirmasis įvartis A lygoje, o T. Šimkovičiui – šeštasis rezultatyvus perdavimas.

Šiame mače netrūko emocijų, žaidėjams dažnai buvo suteikiama pagalba, tad buvo pridėtos net šešios minutės. „Žalgiris“ pabaigoje turėjo iniciatyvą, tačiau rezultatas nepakito ir antrą kartą sezone tarpusavio mačas baigėsi lygiosiomis. „Stumbras“ su devyniais taškais pakilo į ketvirtąją A lygos vietą.

Šaltinis: http://fcstumbras.lt/stumbras-vilniuje-imuse-nuostabu-ivarti-ir-iskovojo-taska/

« 1 5 »
« 1 11 »