FutbolasMiestasSportas„STUMBRAS B“ – VIENVALDIS LFF PIRMOS LYGOS LYDERIS

Kauno „Stumbro B“ futbolininkai šeštadienį rezultatu 2:0 (0:0) įveikė „Šilutę“ ir pratęsė savo įspūdingą žygį LFF Pirmos lygos pirmenybėse. Dar trys iškovoti taškai kauniečiams leido tapti vienvaldžiais lygos lyderiais. Viena jauniausių pirmenybių komandų po šešių sužaistų mačų savo sąskaitoje turi net 16 iš įmanomų 18 taškų. Vienintelį kartą „Stumbras B“ šiame sezone nelaimėjo prieš „Panevėžį“, kai varžovai rezultatą išlygino per paskutinę pridėto laiko minutę. Dėmesio vertas ir tas faktas, jog „Stumbras B“ – vienintelė nepralaimėjusi...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 gegužės 15

Kauno „Stumbro B“ futbolininkai šeštadienį rezultatu 2:0 (0:0) įveikė „Šilutę“ ir pratęsė savo įspūdingą žygį LFF Pirmos lygos pirmenybėse. Dar trys iškovoti taškai kauniečiams leido tapti vienvaldžiais lygos lyderiais.

Viena jauniausių pirmenybių komandų po šešių sužaistų mačų savo sąskaitoje turi net 16 iš įmanomų 18 taškų. Vienintelį kartą „Stumbras B“ šiame sezone nelaimėjo prieš „Panevėžį“, kai varžovai rezultatą išlygino per paskutinę pridėto laiko minutę. Dėmesio vertas ir tas faktas, jog „Stumbras B“ – vienintelė nepralaimėjusi Pirmos lygos ekipa.

Joao Martinso auklėtinių artimiausi konkurentai turi mažiau taškų net nepaisant to, jog „Stumbras B“ yra sužaidęs rungtynėmis mažiau. Lygos lyderiai gali pasidžiaugti tuo, jog turi ir geriausią įmuštų bei praleistų įvarčių balansą +10.

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyko atkakli, vyriška kova, o kiek aštresni netgi buvo svečiai, kurių gretose pirmaisiais smuikais grojo Nerijus Mačiulis ir Ričardas Beniušis. Dar praėjusiame sezone „Stumbro“ marškinėlius vilkėjęs N. Mačiulis ne tik puikiai tvarkėsi aikštės viduryje, bet ir savo individualiu meistriškumu susikūrė keletą puikių situacijų įvarčiui pasiekti. Tiesa, jam vis pritrūkdavo tikslumo.

Aktyvus buvo ir Didysis Benas, kuris laimėjo daugumą dvikovų bei jaunus „Stumbro B“ gynėjus laikė nuolatinėje įtampoje. Šeimininkai iki pertraukos turėjo tik keletą pusprogių, o arčiausiai tikslo buvo kėlinio gale, kai po aštraus perdavimo „Šilutė“ vos neįsimušė į savus vartus.

Vis tik viskas į savo vietas stojo po pertraukos, kai J. Martinso auklėtiniai po pokalbio rūbinėje perėmė iniciatyvą ir 66-ąją minutę išsiveržė į priekį. Meistriškai baudos aikštelėje sužaidė Donatas Konikas, kurio nesustabdė net trys varžovai. Puolėjas šiuos suklaidino, gavo per kojas, o už kelių metrų stovėjęs ir viską puikiai matęs arbitras nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį. Savo šanso D. Konikas nepraleido – 1:0!

Intriga sugrįžo 74-ąją minutę, kai už antrą geltoną kortelę aikštę buvo priverstas palikti jaunasis „Stumbro“ talentas Vilius Armalas. Dešimtyje likusius šeimininkus varžovai pabandė užspausti, tačiau kauniečių kontratakos buvo labai pavojingos.

Viena iš tokių baigėsi įvarčiu jau per teisėjo pridėtą laiką. Į plotą gavęs perdavimą akistatos su vartininku nepabūgo legionierius iš PAR Kgaogelo Sekgota, kuris pademonstravo nuostabų greitį, pirmasis suskubo prie kamuolio, suklaidino vartininką ir gynėją bei atliko tiesiog juvelyrinį perdavimą Aldui Korsakui, kuriam beliko įmušti iš kelių metrų į tuščius vartus – 2:0!

Šaltinis: fcstumbras.lt

Scroll Up