Futbolas„Stumbras B“ riteriams nepaliko jokių šansų

LFF Pirmos lygos ketvirtojo turo rungtynėse Kauno „Stumbras B“ namuose 3:0 (0:0) sutriuškino „Trakus B“ ir iškovojo antrą įspūdingą pergalę iš eilės. Prieš savaitę kauniečiai Klaipėdoje nepaliko šansų vietos „Koralui“ (4:0), o dabar užtikrintai peržengė riterių barjerą. Nuo pat pirmų minučių „Stumbro“ jaunieji futbolininkai užspaudė varžovus jų aikštės pusėje ir kūrė vieną pavojingą ataką po kitos. Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos, Naujienos Atostogas Egipte lietuviai keičia kitais pasirinkimais 2019 gruodžio 4 Baldai, buitinė technika, interjeras Kauniečių...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2018 balandžio 17

LFF Pirmos lygos ketvirtojo turo rungtynėse Kauno „Stumbras B“ namuose 3:0 (0:0) sutriuškino „Trakus B“ ir iškovojo antrą įspūdingą pergalę iš eilės.

Prieš savaitę kauniečiai Klaipėdoje nepaliko šansų vietos „Koralui“ (4:0), o dabar užtikrintai peržengė riterių barjerą.

Nuo pat pirmų minučių „Stumbro“ jaunieji futbolininkai užspaudė varžovus jų aikštės pusėje ir kūrė vieną pavojingą ataką po kitos.

Itin išsiskyrė abu kraštai – kairėje žaidęs Kgaogelo Sekgota ir dešinėje Levanas Matčarašvilis. Savo individualiais reidais jie nuolat suklaidindavo net keletą besiginančių varžovų.

Nors ir visiškai dominavo, pirmajame kėlinyje „Stumbras“ savo šansų neišnaudojo. Tiesa, kur kas smagiau viskas klostėsi po pertraukos.

47-ąją minutę L. Matčarašvilis kairiuoju kraštu surengė įspūdingą solo reidą, kurį užbaigė tiksliu smūgiu į vartus – 1:0!

60-ąją minutę nuošalės išvengė ir iš maždaug 18 metrų kamuolį tiksliai į kairįjį vartų kampą nukreipė Antonio Belo – 2:0!

Ir tai dar nebuvo pabaiga. 82-ąją minutę jaunasis Simas Gedžiūnas puikiu smūgiu iš aštraus kampo nepaliko šansų Ignui Plūkui pasinaudojęs Renato perdavimu.

Netrukus gerą progą dar labiau padidinti rezultatą turėjo ir Pirmoje lygoje debiutavęs Tanas Petukauskas, kuris pirmu lietimu iš eigos smūgiavo į vartininką.

„Trakų B“ gretose šiame mače rungtyniavo ir ilgametis „Stumbro“ žaidėjas Klaidas Janonis.

Turnyro lentelėje po šios pergalės „Stumbras B“ su aštuoniais taškais užima trečiąją vietą.

Scroll Up