Naujienos

„STUMBRĄ“ PAPILDĖ PUOLĖJAS IŠ GANOS

0

Kauno „Stumbro“ futbolo klubo gretas papildė 25-erių metų puolėjas iš Ganos Benjaminas Boatengas, per savo karjerą rungtyniavęs ne tik gimtinės, bet ir Kipro bei Turkijos klubuose.

181 centimetro ūgio puolėjas iš Ganos į Kauno klubą keliasi iš Ganos aukščiausios lygos klubo „Berekum Chelsea“, kur yra ne vienerius metus žaidęs kartu su vienu „Stumbro“ lyderių Abdulu-Basitu.

Karjeros pradžioje B. Benjaminas žaidė keliuose gimtosios Ganos klubuose, o 2011 – 2012 m. sezone persikėlė į Turkijos Stambulo „Gungorenspor“ ekipą. Iš čia po sezono jis išvyko į Šiaurės Kipro aukščiausios lygos „Kucuk Kaymakli“ komandą. 2013 m. puolėjas sugrįžo į gimtinę, kur rungtyniavo iki šiol.

Turkijos antroje pagal pajėgumą lygoje „Stumbro“ naujokas iš viso sužaidė 19 rungtynių ir pelnė du įvarčius. Jis taip pat du kartus aikštėje pasirodė Turkijos taurės turnyro susitikimuose. Ganos aukščiausioje lygoje jis buvo nuolatinis startinės sudėties žaidėjas.

PADEDA AR ŽLUGDO VERSLĄ VYRIAUSYBĖS SPRENDIMAI EPIDEMIJOS METU Live

 • PADEDA
  16% 140 / 836
 • NEPADEDA
  2% 20 / 836
 • ŽLUGDO
  77% 652 / 836
 • MAN NERŪPI VERSLO PROBLEMOS
  2% 24 / 836

Žaidėjas pasižymi geromis greičio savybėmis, gali sėkmingai smūgiuoti abejomis kojomis. Į Lietuvą B. Boatengas atvyks už kiek daugiau nei savaitės bei su komanda sportuos nuo pat pasiruošimo sezonui starto.

Paulius Jakelis, fcstumbras.lt inf. Ir foto

Komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos