RajonasSportas

Startavo sporto klubo „HC Garliava” projektas „Mini rankinis Kauno rajone“

0

Nuo rugsėjo 2 d. veiklas pradėjo sporto klubo „HC Garliava“ projektas „Mini rankinis Kauno rajone“, bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis. Jį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Pagrindinis tikslas – plėsti rankinio geografiją Kauno rajone, sudominti šia sporto šaka kuo daugiau rajono miestelių mokinių ir padėti pagrindą Kauno rajono sporto klubo „HC Garliava“ rankinio ateičiai, užauginti perspektyvias, sąmoningas, brandžias ir kūrybingas rankininkes, kurios sportuos ir populiarins savo mokyklą, klubą, rajoną ir Lietuvą.

Į fizinę veiklą planuojama įtraukti apie 400 mergaičių.

Rugsėjo 17 d. Kauno rajono fizinio ugdymo bei pradinių klasių mokytojams vestas seminaras „Mini rankinis pradinukams“. Pedagogai susipažino su šio žaidimo filosofija, taisyklėmis ir technika.

Mokytojai pamatė, kad žaidimas nėra sudėtingas, suprantamas tiek suaugusiesiems, tiek pradinukams ar darželinukams. Žaidžiama mažesnėje aikštelėje su mažu minkštu kamuoliu ir mini rankinio įranga pagal specialias taisykles.

Veiklos vyks Ringaudų, Karmėlavos, Raudondvario, Kulautuvos, Domeikavos, Neveronių, Kačerginės, Lapių, Ilgakiemio ir Alšėnų mokyklose. Ugdymo įstaigos noriai įsitraukė į veiklą. Jos aprūpintos reikalingu inventoriumi, specialiais kamuoliais ir varžybų apranga.

Mokytojai mini rankinio pagrindų moko 1–2 klasių mergaites vienoje grupėje ir 3–4 klasių mergaites – kitoje.

Pirmosios mini rankinio varžybos tarp Kauno rajono mokyklų numatytos gruodžio 10 d. Garliavos kultūros ir sporto centro salėje.

2021 m. planuojame vykdyti Kauno rajono mokyklų pirmenybes, varžybos vyks kiekvienoje seniūnijoje po vienadienį turą. Komandos, užėmusios prizines vietas, dalyvaus Lietuvos vaikų čempionate.

Kauno r. sporto klubo „HC Garliava“ pirmininkė Rita Urnikienė

Komentarai

Comments are closed.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Rajonas