NaudingaStatyba, remontas, NTStandartinių ir nestandartinių lankstinių gamyba

UAB „Verslo Arka“ atlieka visus standartinius ir nestandartinius skardos lankstymo darbus (nestandartinės detalės: kvadratinės alkūnės, lietvamzdžiai, kamino, tvorų kepurėlės, dūmtraukiai, parapetų galai ir jų laikikliai). Lankstome įvairių ilgių, reikiamo pločio lankstinius pagal užsakovo pateiktus matmenis. Skardos lankstiniai, gaminami iš aukščiausios kokybės plieno. Lakštai padengti apsaugine plėvele, siekiant apsaugoti nuo transportavimo defektų. Maksimalus lankstinių ilgis iki 4 metrų. Jums tik reikia pateikti brėžinį, kokios detalės pageidaujate. Turimą brėžinį galite tiesiog nufotografuoti ir atsiųsti į el.paštą adresu: info@versloarka.lt. Skardos...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 liepos 2

UAB „Verslo Arka“ atlieka visus standartinius ir nestandartinius skardos lankstymo darbus (nestandartinės detalės: kvadratinės alkūnės, lietvamzdžiai, kamino, tvorų kepurėlės, dūmtraukiai, parapetų galai ir jų laikikliai). Lankstome įvairių ilgių, reikiamo pločio lankstinius pagal užsakovo pateiktus matmenis.

Skardos lankstiniai, gaminami iš aukščiausios kokybės plieno. Lakštai padengti apsaugine plėvele, siekiant apsaugoti nuo transportavimo defektų. Maksimalus lankstinių ilgis iki 4 metrų. Jums tik reikia pateikti brėžinį, kokios detalės pageidaujate. Turimą brėžinį galite tiesiog nufotografuoti ir atsiųsti į el.paštą adresu: info@versloarka.lt. Skardos lankstinius gaminame operatyviai ir greitai, jų gamybai naudojame elektronines stakles, o tai užtikrina, kad visi lankstinių sulenkimo kampai bus vienodi, ko pasekoje jie yra lengviau sumontuojami.

UAB „Verslo Arka“ pagal Jūsų pateiktus išmatavimus pagamins lauko palanges. Jos gali būti cinkuotos skardos ar skardinės, padengtos poliesteriu. Klientui pageidavus galime pasiūlyti visomis standartinėmis RAL paletės spalvomis padengtas palanges. Skardinės lauko palangės, pagamintos iš 0,5 mm plieno, pasižymi tvirtumu, praktiškumu ir estetiniu vaizdu.

Pagrindinė skardos lankstinių paskirtis yra pilnai užsandarinti stogą iš visų pusių, o taip pat užtikrinti, kad vanduo nepatektų vidun ir tose vietose, kuriose yra kaminai arba kiti pro stogą išeinantys elementai. Skardinant stogą, pirmiausiai reikėtų užtikrinti teisingą lietaus vandens nuvedimą, atsižvelgti, kad nuolydžiai būtų pakankami ir vanduo neužsilaikytų ant stogo dangos. Reikėtų nepamiršti, kad stogą reikia apsaugoti ne tik nuo lietaus, bet ir nuo vėjo, sniego bei suteikti jam estetinį vaizdą, atsižvelgiant į tai, kokia yra pasirinkta stogo danga ir spalva. Atlikus šiuos pagrindinius darbus, rekomenduotina pasirūpinti ir stogo apsauginiais elementais (stogo kopėčios, tilteliai, liukai ir kiti elementai), kurie užtikrina saugų užlipimą ant stogo ir priėjimą prie kaminų, antenų ar kitų vietų.

Prieš gaminant stogo detales, reikėtų atsižvelgti į tai kokia danga yra uždengtas stogas ar dar tik ruošiatės jį dengti. Nuo to priklauso kokios turėtų būti gaminamos detalės. Žemiau yra pateikta nuotrauka, kokios profilinės stogo detalės turėtų būti gaminamos priklausomai nuo stogo dangos. Čia tai pat yra nurodyti standartiniai matmenys, tačiau jie gali būti keičiami.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up