Reikalinga pagalba

„Stalo studija” kviečia padėti sunkiai besiverčiančioms miesto bei rajono šeimoms

0

Dabar galime būti kartu, permąstyti savo vertybes, pastebėti dalykus, kurių nepastebėdavome ir nereikia vaikams sakyti „palauk, dabar aš neturiu laiko”. O to laiko dažnai trūksta net savo vienam ar dviem vaikams, o ką daryti kai vienai mamai reikia padalinti dėmesį, meilę ir rūpestį į kokia penkias, šešias… širdeles, o dar vyrui dėmesio skirti.  Tinklaraštis  „Stalo studija” kviečia padėti sunkiai besiverčiantiems Kauno ir Kauno rajono gyventojams.

Ar mes pastebime savo kaimynus, draugus, kuriems sunku ne tik karantino laikotarpiu? Gal didelė šeima negali sau leisti gausaus Velykų stalo? Pagalvokime, gal ne tik mums sunku, bet šalia esantiems dar sunkiau, juk tą žodį „sunku”, kiekvienas skirtingai suprantame.


Norime atkreipti į dėmesį į DAUGIAVAIKES ŠEIMAS. Mamas auginančias vaikus, tėčius neturinčius darbo dėl susidariusios sunkios situacijos šalyje ir šventiniu laikotarpiu negalinčius sau leisti skanesnio ir sotesnio maisto.

Pasidalinkite šia žinute, kas žinote, Kaune ar Kauno rajone, gyvenančias gausias šeimas, kurias galėtume pradžiuginti šventiniu laikotarpiu, pabūti Velykų bobutėmis🐰

Kviečiame prisijungti visus, kas neabejingi, kas gaminate pyragus, kas kepate duoną ar šiaip esate kūrybingi savo gaminiais ir prisidėti prie šios akcijos.

„Stalo studijos” Facebook paskyroje rašykite DAUGIAVAIKIŲ ŠEIMŲ istorijas, taip pat jomis dalinkitės, o balandžio 10d. paskelbsime pas kurias šeimas vyksime su dovanomis ir saugiai paliksime jų paruoštose dėžutėje.

 

Norėdami prisidėti prie šios iniciatyvos taip pat galite paskambinti tel nr. : +37061613339 arba parašyti laišką el.p.: mes@stalostudija.lt

Velykos – krikščionių šventė, gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo. Dovanokime, skleiskime vieni kitiems dalelę gėrio, džiaugsmo…🙂

Džiaukimės tuo ką turime, neimdami lyginti: niekuomet nebus laimingas tas, kam neramu, jog kitas yra laimingas. (Seneka).

Šią iniciatyvą  taip pat palaiko:
Daugiavaikių šeimų asociacija
BabyBlog – apžvalgų tinklaraštis

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Reikalinga pagalba