MiestasNaujienosRedakcija

Šoko neišvengta, ačiū Kauno šventinės eglutės kūrėjams, – Merija

0

„Aišku, buvo lengvas šokas. Sužinojome apie įvykį antrą valandą nakties. Buvo ilga naktis nemigos. Žinoma, informavome ir merą, ir visą administraciją. Nes precedento toks įvykis neturi,”- portalui „kaunieciams.lt” sakė Kauno mero patarėjas Tomas Jarusevičius.

Žinia apie Kaune padegtą kalėdinę eglutę Rotušės aikštėje ir įvairios įvykio interpretacijos pasklido žaibiškai. Vieni socialiniuose tinkluose rašė, kad miesto puošmeną padegė valdžios šalininkai, nenorėję, kad žmonės eitų miniosna bei skleistų pandiminį užkratą, net minėjo Europos Komisijos, ministerijų direktyvas.

Kiti kėlė versiją, kad padegimas buvęs nenorinčių skiepytis nuo korons viruso ir įsižeidusių, jog neleido stebėti eglutės įžiebimo, kerštas. Merija versijų nekomentuoja.

„Vargu ar kas nors išvis galėjo įsivaizduoti, kad pagrindinį miesto šv. Kalėdų simbolį galėtų kas nors imtis šitaip niokoti. Nutiko, kap nutiko, o dabar turike rezultatą. Eglutės kūrėjai pademonstravo tikrai tobulą operatyvumą. Jau vakar vėl eglutė žibėjo. Beliko atkurti keletą dekoracijų, kas bus, tikiu, padaryta,”- sakė portalui T. Jarusevičius.

Mero, pasak. T. Jarusevičiaus, staiga kelti iš lovos neprireikė, nors situacija tikrai buvo keista. Tiesiog, pasak jo,  savo darbą padarė tie, kam jis priklausė. Eglutė naujai įsižeiebė laiku, nes jau  antrą val. nakties po įvykio vietoje buvo ne tik komunalinės tarnybos, bet ir eglutės projekto autoriai.

3 1 Balsuoti
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas