Redakcijos svečias

„Skirtingos Spalvos“ – iniciatyva apie ryškesnį gyvenimą

0

Šią savaitę „Kauniečiams“ studijoje svečiavosi „Skirtingų Spalvų“ iniciatorius Dalius Stankevičius. LIVE transliacijos metu Dalius pasakojo apie iniciatyvos atsiradimą, dalinosi sukaupta patirtimi sergant 1 tipo cukriniu diabetu bei apie tai, kaip svarbu eiti koja kojon su liga.

„Skirtingos Spalvos“ – žmonių ligų istorijos, kurias stengiamės pateikti pozityviai ir jomis norime įkvėpti kitus. Sergant liga nereiškia, kad tu turi sėdėti ant sofos ir nieko neveikti, bet gali daryti labai kilnius darbus. Nežinančiam žmogui apie ką yra iniciatyva, pasakyčiau, kad „Skirtingos Spalvos“ tai įkvėpimo šaltinis iš kurio gali išsinešti kažką labai gražaus“ – pasakoja apie iniciatyvą Dalius Stankevičius.

Interviu metu iniciatorius pristatė rankų darbo marškinėlius, kurie yra kiekvienos istorijos simbolinė dalis: „Kiekvieni marškinėliai papasakoja tos ligos istoriją ir mes ją norime perteikti menu. Šiandien aš dėviu Šarūno Narbuto ligos įkvėptus marškinėlius, ant jų nupieštas žmogus laikantis kraujo lašo formos balioną, o vyraujanti oranžinė spalva yra lėtinės mieloleukemijos spalva.“

Dalius jau antrus metus sergantis 1 tipo cukriniu diabetu, motyvuoja nepasiduoti ligai: „Nereikia leisti, kad liga tave aplenktų, svarbiausia eiti su ja koja kojon, o dar geriau – būti jos priekyje.“

„Ligos diagnozė yra tik žodis, svarbiausia kaip tu ją priimi.“

Dalius Stankevičius pabrėžia, kad kiekvieno palaikymas visai komandai yra labai svarbus ir tai yra priežastis, kuri skatina eiti pirmyn. Todėl visos komandos vardu Dalius kviečia pamėgti „Skirtingų Spalvų“ socialinius tinklus, įsigyti marškinėlius ir taip paremti iniciatyvą.

Palaikykime iniciatyvą kartu:

GoFundMe: https://bit.ly/3hDq9Rk

Facebook: https://bit.ly/2EmlB3B

Visą interviu galite išgirsti čia:

 

 

 

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Redakcijos svečias