LietuvaNaujienos

Skelbiame pačias šauniausias socialinio “Meilės miesto” projekto Žmonės – Žmonėms fizines talkas

0
Pagaliau 04.10/11 d., nuo 10:00/11:00 val. skelbiame pačias šauniausias socialinio “Meilės miesto” projekto Žmonės – Žmonėms fizines talkas ✌️
Gamta ir Motina Žemuželė pasiilgo Jūsų rankų ir vaikų klegesio 👼. Tėvelis Soliaris savo spinduliais siekia išbučiuoti kiekvieno besišypsantį veidą. Broliai vėjai iškedenti neigiamas po žiemos pasilikusias mintis.. , o šventa “Meilės Miesto” Ugnis išdeginti tai, kas jau paseno ir jums pasiliko emociškai nebereikalinga.
Visos Žemės stichijos laukia GYVO ir TIESIOGINIO k o n t a k t o su Žmogumi 🙏
Su savmi turėti:
✌️vyrams: benzininius pjūklus, genėjimo įrankius, kirvius
✌️moterims grėblius, kastuvėlius, lauko šluotas, kibirėlius, ragažėles, karučius išvežimui/išnešimui šiukšlių iš miško
✌️visiems bendrai svarbu pasirūpinti: darbiniais rūbais ir švariais rūbais, kuriais po visko persirengsite (svarbu prisitaikyti prie oro sąlygų); darbinia švaria avalyne; darbinėjis pirštinėmis; užkandžiais, maisto produktais (bus bendras stalas) ‼️viskas veganišką, arba vegetariška‼️
✌️ir tobulą nuotaiką 😁
“MM” projektas pirmuosius metus sutiks tik 👉 2021.04.25 d. (vyks gyvas renginys). Per šį laikotarpį įvyko – 45 talkos. Dalinamės pirmosios talkos prisiminimais ir pažadame, kad per šią talką taip pat bus tas nuostabusis traktorius su priekaba 💪:

Talkos metu su veiklomis išsidalinsime per visą 11 ha. teritoriją, tad saugumas yra garantuotas, net ir norint su kita šeima bus sunku susitikti, tiesiog su įrankiai pavargsite eiti per kalvuotą teritoriją 😊. Atvykusius pasitiks savanoriai, kurie palydės į skirtingas veiklos erdves, pagal tai, kaip jūs būsite pasiruošę 💪.

P.s. vykdoma išankstinė registracija. Norinčius kviečiame rašytį į “MM” FB – PM 💛
“Meilės miesto” pavasario ir gamtos įkvėpta bendruomenė. Kviečiame dalintis šia žinia plačiai 🤗.

Komentarai

Comments are closed.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Lietuva