Žmonių istorijos

Skaitytojos laiškas: „Kodėl kauniečiai negeba priimti pozityvių naujienų?“

0

Anonime norėjusi išlikti skaitytoja (merginos vardas ir pavardė redakcijai žinomi) savo atsiųstame laiške klausia: kodėl viešumoje pasirodžius gerai žiniai, miestiečiai ją pasitinka su didžiuliu negatyvumu?

 „Vakar perskaičiau straipsnį apie vykdomą akciją „Ačiū, Lietuva“. Apsidžiaugiau sužinojusi, kad prie šios idėjos jungiasi ir Kaunas, tačiau perskaičiusi po straipsniu kitų žmonių parašytus komentarus tikrai pasimečiau – džiaugiausi tik aš viena“ – rašo mergina.

Skaitytoja liko nustebusi: kodėl gražios idėjos susilaukia tokių reakcijų ir klausia, ar tikrai neturime kam padėkoti?

„Man kaip tik atrodo, jog šiuo metu daugybė žmonių labai sunkiai dirbo ir yra verta jiems už tai padėkoti. Valytojams, slaugytojams, maisto vežiotojams ir t. t. Viskas turėjo persikelti į virtualias erdves, lietuviškos televizijos kanalai ėmė leisti įdomias ir pamokančias laidas namie likusiems moksleiviams. Būriai žmonių stengėsi, kad ilgas karantinas visiems būtų kuo smagesnis ir paprastesnis. Kaip manote, kaip dabar jaučiasi jie? Kaip jaučiasi tie žmonės, kai jų pastangos visuomenei atrodo nieko vertos? Galbūt tada nebereikia stebėtis savižudybių statistika Lietuvoje – tik stipriausi gali išgyventi šalyje, kurioje dauguma gyventojų renkasi apsupti save tokiu negatyvumu“ – piktinasi Kaune gyvenanti skaitytoja.

Nuotrauka asociatyvi

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Žmonių istorijos