PolitikaSiūlo Kauno merui paisyti karantino rekomendacijų organizuojant savivaldybės darbą

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narė Kauno miesto savivaldybės taryboje Jurgita Šiugždinienė kreipėsi į Kauno merą Visvaldą Matijošaitį dėl jo sprendimo ateinantį antradienį sušaukti savivaldybės tarybos posėdį įprasta tvarka, savivaldybės Didžiojoje salėje.

Jurgita Šiugždinienė
Jurgita Šiugždinienė

„Seimas šią savaitę skubos tvarka priėmė Vietos savivaldos įstatymo pataisas, kurios numato galimybę savivaldybės tarybos posėdžius organizuoti nuotoliniu būdu ir jame spręsti klausimus, susijus su ekstremaliąja situacija bei karantinu. Deja, tokiu metu miesto meras nusprendė ne tik, kad į darbotvarkę neįtraukti nei vieno klausimo dėl pagalbos medikams, miesto gyventojams ir verslui šiuo sudėtingu metu, bet ir organizuoja jį kaip įprasta, fiziškai susirenkant savivaldybėje. Turime labai aiškius Vyriausybės sprendimus dėl susibūrimų organizavimo šiuo metu ir labai apmaudu, kad jų nepaisome taip demonstruodami blogą pavyzdį visuomenei. Visi suprantame, kad tai kelia grėsmę ne tik posėdžio dalyviams, bet ir visuomenei“, – teigė J. Šiugždinienė.

Miesto merui pateiktame siūlyme rekomenduojama antradienio savivaldybės tarybos posėdį organizuoti nuotoliniu būdu ir jame svarstyti klausimus, kurie padėtų valdyti situaciją dėl naujojo koronaviruso COVID-19 plitimo. Jeigu galimybės organizuoti posėdį nuotoliniu būdu savivaldybės vadovai nerastų, siūloma jį atidėti ik tol, kol epidemiologinė situacija leis jį organizuoti nekeliant grėsmės jo dalyviams ir visuomenei. Šiuo metu savivaldybės tarybai pateiktame posėdžio darbotvarkės projekte nėra įtrauktas nei vienas klausimas, susijęs su ekstremaliąja situacija ar karantinu.

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up