Energetika, kuras, žaliavosŠilumos išsaugojimas: kaip sutaupyti gyvenant nuosavame name?

Retas atšilus orams svarsto apie artėjančius žiemos šalčius. Turbūt todėl, kad šąlantis oras reiškia ne tik šildymo sezoną, bet ir dėl jo tuštėjančias kišenes. Tačiau šiltuoju metų laiku galima imtis veiksmų, kurie padėtų sutaupyti atėjus žiemai. Apie tai, ką dėl mažesnių išlaidų gali padaryti nuosavų namų turėtojai, pasakoja „Ekotroba LT“ vadovas ir pastatų apšiltinimo specialistas Erikas Ališauskas. Išgryninti poreikius Suprasti, ko iš tiesų jums reikia – bene svarbiausia tiek jūsų, tiek specialistų užduotis, kuri padės...
Avatar Gabrielė Lukšytė2019 10 gegužės

Retas atšilus orams svarsto apie artėjančius žiemos šalčius. Turbūt todėl, kad šąlantis oras reiškia ne tik šildymo sezoną, bet ir dėl jo tuštėjančias kišenes. Tačiau šiltuoju metų laiku galima imtis veiksmų, kurie padėtų sutaupyti atėjus žiemai. Apie tai, ką dėl mažesnių išlaidų gali padaryti nuosavų namų turėtojai, pasakoja „Ekotroba LT“ vadovas ir pastatų apšiltinimo specialistas Erikas Ališauskas.

Išgryninti poreikius

Suprasti, ko iš tiesų jums reikia – bene svarbiausia tiek jūsų, tiek specialistų užduotis, kuri padės užtikrinti, kad didžiausias dėmesys būtų skirtas būtent toms namo vietoms, kurioms jo reikia labiausiai. Juk nenorite apšiltinti grindų, kai šalčiausias – stogas.

„Mūsų tikslas – paruošti kliento namus taip, kad jie ne tik taptų šiltesniais, bet ir pasižymėtų puikiu sandarumu. Tokiu būdu, nesvarbu kokio tipo šildymas pasirinktas namuose, pavyks sumažinti energijos sąnaudas. O tai, žinoma, tiesiogiai nurodo į pigesnį šildymą. Todėl, prieš pradėdami darbus, visuomet stengiamės 110 proc. išsiaiškinti, ko reikia užsakovui.“, – pastebi „Ekotroba LT“ vadovas.

Apšiltinimas

„Pastatus apšildome įvairių tipų vata, tarp kurių galima rasti ir lietuvišką produktą. Tiesa, dažniausiai naudojame birią pučiamą mineralinę vatą Knauf Supafil, kuri padeda užtikrinti tinkamą oro tarpelių užpildymą bei garso izoliaciją. Ji viena populiariausių pastaruoju metu. “, – apie apšildymui naudojamas medžiagas pasakoja Erikas Ališauskas.

„Ekotroba LT“ atstovas taip pat pastebi, kad įmonės pavadinimas yra ne šiaip pasirinktas gražus žodžių junginys. Jų naudojama Knauf Supafil  pučiama vata šildymui tikrai yra ekologiška. Taip galite būti tikri, kad ne tik nesušalsite žiemą, bet ir šildymo sezono metu sutaupysite nemažą krūvelę pinigų nekenkdami aplinkai.

Sandarinimas

Reikia nepamiršti, kad vien apšildyti namą – negana. Tam, kad šiluma susilaikytų namo viduje ir netektų, kaip sako mūsų tautiečiai, šildyti lauko, reikia dar ir tinkamai užsandarinti visas angas, per kurias ji gali „pasprukti“.

„Pastato sandarinimas, turbūt vienas svarbiausių šiltinimo elementų, nes būtų keista apšildyti namus ir nesistengti tos, pinigus taupančios, šilumos sulaikyti viduje. Tam, kad viskas būtų atlikta iki galo, mūsų meistrai ne tik apšildys ir užsandarins patalpas, bet ir atliks sandarumo testus, kurie atskleis ar darbai atlikti kokybiškai.“, – apie kokybės užtikrinimą kalba „Ekotroba LT“ vadovas Erikas Ališauskas.

Na, o visi pasiruošę sutaupyti šildymui skirtus pinigus kviečiami susisiekti tel. +370 (602) 40737 arba el. paštu info@ekotroba.lt ir pradėti naują, ekonomišką gyvenimą.

Scroll Up