priešgaisrinės, Šiemet Kauno ugniagesiai gelbėtojai aplankys 23 000 būstų, Kaunieciams.lt

Šiemet Kauno ugniagesiai gelbėtojai aplankys 23 000 būstų

0
45

Vasario 10 dieną Valstybinės priešgaisrinės priežiūros ir Pajėgų valdymo skyrių pareigūnai kapeliono Tomo Karklio iniciatyva lankėsi šv. Mišiose Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje. Gyventojams buvo primenama apie gaisrų pavojus ir kaip tų pavojų išvengti, mokoma naudotis gesintuvais, dalinti spaudiniai pravencine tematika.

Siekiant stiprinti gaisrų prevenciją gyvenamajame sektoriuje ir mažinti gaisruose žūstančių ar nukenčiančių žmonių skaičių, Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba sausio–gruodžio mėnesiais vykdys prevencinę akciją „Gyvenkime saugiai“. Visus metus ugniagesiai gelbėtojai lankysis gyventojų būstuose, konsultuos ir patars gaisrinės saugos klausimais, kaip tinkamai įrengti ir naudotis kietojo kuro krosnimis, dūmtraukiais, tikrins elektros instaliacijos būklę ir įrenginius, kurie gali būti gaisrų priežastimi, patars, kaip pasirengti ir elgtis iškilus ekstrmaliai situacijai, žiūrės, ar visuose būstuose įrengti, o jei įrengti, tai ar veikia, autonominiai dūmų signalizatoriai. Per metus planuojama Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos teritorijoje (Kaune, Kauno, Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių, Prienų, Raseinių, Marijampolės, Vilkaviškio, Šakių, Jurbarko,  rajonuose) patikrinti daugiau nei 23 000 būstų.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai lanko gyventojus ne tik namuose, bet ir skleidžia saugaus elgesio žinias, konsultuoja iškylančiais klausimais masinio susibūrimo vietose.

Gyventojai, norintys, jog juos šiemet aplankytų valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai ir konsultuotų saugios gyvensenos klausimais, gali kreiptis į priešgaisrines gelbėjimo valdybas ar rajonų priešgaisrines gelbėjimo tarnybas ir užsiregistruoti.

kaunopriesgaisrine.lt

Facebook Comments