Amerikietiškas futbolas vis drąsiau randa sau vietą ir Lietuvoje. Tai įrodo ir faktas, kad šiuo metu vienu perspektyviausiu žaidėju vadinamas Keanu Ebanks dalyvaus „Kaunas Dukes“ komandos treniruotėje. Dalinamės, ko kauniečiai ketina išmokti iš svečio ir kada smalsuoliai galės pamatyti treniruotę gyvai. 

Vizito priežastis lemtinga pažintis

„Mūsų komandoje žaidžiantis Dovydas Dubinka su Keanu susipažino 2017 metais, bandydamas patekti į „Hildesheim Invaders“ komandą. Ji žaidžia aukščiausioje Vokietijos amerikietiško futbolo lygoje. Abu žaidėjai pademonstravo aukščiausio lygio žaidimą ir kartu  pradėjo 2018 metų sezoną minėtoje komandoje. 

Keanu yra labai talentingas žaidėjas. 2019 metų pabaigoje jis buvo pakviestas į prestižinę „NFL International Combine“ stovyklą, kurioje dalyvavo kartu su perspektyviausiais pasaulio amerikietiško futbolo žaidėjais (tais, kurie neturi JAV arba Kanados pilietybės. aut. past).

Šių metų pradžioje jis dalyvavo „CFL (Canadian Football League) Global Combine“ stovykloje. Joje ekspertai Keanu įvertino kaip turintį visus fizinius duomenis būti puolimo linijos žaidėju. Jis turi ilgas rankas, kurias puikiai naudoja geriems blokams ir yra perspektyvus žaidėjas, iš kurio treneriai gali nulipdyti kažką labai įdomaus. “ – svečiui iš užsienio gražių žodžių negaili amerikietiško futbolo ekipos „Kaunas Dukes“ įkūrėjas Mindaugas Kariniauskas.  

Atvyko padėti pasiruošti naujam sezonui

„Buvusio komandos draugo Dovydo pakviestas, Keanu atvyko į Lietuvą pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis su mūsų komanda. Šis vizitas mums labai naudingas besiruošiant naujam sezonui.  Artimiausiu metu paskelbsime savo planus pavasario–vasaros sezonui. O šios vasaros pabaigoje ketiname žaisti Baltijos lygoje bei tikimės išvykti ir į vieną tarptautinį turnyrą. Nuolat ieškome galimybiu pasikviesti patyrusius žaidėjus, kurie galėtų pasidalinti savo patirtimi ir padėti mums tobulėti ir kaip žaidėjams ir kaip organizacijai.“ – sako Mindaugas. 

Išskirtinis pasiūlymas amerikietiško futbolo gerbėjams

Visi norintys gali sudalyvauti atviroje treniruotėje ir pažiūrėti, kaip kartu su tautiečiais žaidžia pasaulinė žvaigždė. Treniruotė vyks Ugnės Karvelis gimnazijos stadione (Mokyklos g. 5, Akademija) Vasario 29 d. 14:00.

Treniruotė bus atvira, joje gali dalyvauti visi norintys išbandyti amerikietiško futbolo treniruočių procesą. Joje Keanu planuoja bendrai visiems žaidėjams parodyti įvairius žaidimo ir treniruočių elementus, o vėliau skirti šiek tiek laiko savo pozicijos (puolimo ir gynybos linijos) žaidėjų treniravimui.

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments