Kitos sporto šakosNaujienosSportasSensacija: garliaviškis D.Labanauskas pasaulio čempionate eliminavo vieną geriausių planetos žaidėjų!

Londone toliau besitęsiančiame PDC pasaulio čempionate antrajame rate sportininko iš Kauno rajono D. Labanausko sulaukė vienas pajėgiausių planetos žaidėjų – 49-erių metų anglas Ianas White‘as. Nepaisant to, garliaviškis nepabūgo pajėgaus varžovo ir nugalėjo 9-ą vietą pasaulio reitinge užimantį žaidėją rezultatu 3:1!  D.Labanauskas iškovojo teisę pirmasis atlikti savo metimus ir tai jam padėjo pirmajame sete. Lietuvis laimėjo visus tris legus, kai pirmasis pradėjo mėtyti strėlytes. Lietuvio taškų vidurkis buvo mažas (83,7) ir jis realizavo tik 3...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 15 gruodžio

Londone toliau besitęsiančiame PDC pasaulio čempionate antrajame rate sportininko iš Kauno rajono D. Labanausko sulaukė vienas pajėgiausių planetos žaidėjų – 49-erių metų anglas Ianas White‘as. Nepaisant to, garliaviškis nepabūgo pajėgaus varžovo ir nugalėjo 9-ą vietą pasaulio reitinge užimantį žaidėją rezultatu 3:1! 

D.Labanauskas iškovojo teisę pirmasis atlikti savo metimus ir tai jam padėjo pirmajame sete. Lietuvis laimėjo visus tris legus, kai pirmasis pradėjo mėtyti strėlytes. Lietuvio taškų vidurkis buvo mažas (83,7) ir jis realizavo tik 3 iš 11 progų vienu metimu baigti legus, bet ir to užteko pergalei pirmajame sete.

Antrajame sete I.White‘as pakėlė savo žaidimą į kitą lygį. Jo vidurkis viršijo 101, anglas laimėjo visus tris legus ir išlygino setų rezultatą. Trečiajame lege jis netgi kėsinosi į tobulą pasirodymą, kai du kartus iš eilės surinko po 180 tšk. Visgi, 9 strėlytėmis laimėti to lego jam nepavyko.

Itin dramatiškas buvo trečiasis setas. D.Labanauskas pralaimėjo du legus, kai pirmas atliko metimus, bet tos pačios problemos ištiko ir I.White‘ą. Prireikė penktojo lego, kuriame D.Labanauskas atlaikė varžovo spaudimą, vienu metimu pataikė į „dvigubą 20“ ir išplėšė pergalę sete.

Ketvirtajame sete garliaviškis žaidė fantastiškai. Jis greitai laimėjo legą, kai pirmasis mėtė I.White‘as, ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Anglas ėmė vis dažniau klysti, o D.Labanauskas dar kartą pataikė į „dvigubą 20“ ir sukūrė vieną didžiausių čempionato sensacijų.

Visą kovą pamatyti galite čia:

Šiemet D.Labanauskas ir I.White‘as jau buvo susitikę „Players Championship 21“ turnyro aštuntfinalyje. Tada pergalę šventė anglas (6:3), kuris buvo laikomas ir sekmadienio mačo favoritu. Sportininkui iš Kauno rajono pergalė leido pakartoti geriausią rezultatą Lietuvos smiginio istorijoje.

I.White‘as geriausiai pasirodė 2014 m. pasaulio čempionate, kai pasiekė ketvirtfinalį. D.Labanauskas pelnė 25 tūkst. svarų sterlingų (30 tūkst. eurų), o savo varžovą trečiajame rate sužinos kiek vėliau. Lietuvis trečiojo rato mačą turėtų žaisti gruodžio 22 d. I.White’ui atiteko 15 tūkst. svarų sterlingų (18 tūkst. eurų).

D.Labanauskas pirmajame rate 3:0 nugalėjo anglą Matthew Edgarą (PDC-66). Tuo tarpu I.White‘as pagal reitingą iš karto pateko į antrąjį ratą.

Sportininkas iš Garliavos pernai tapo pirmuoju lietuviu istorijoje, patekusiu į PDC pasaulio čempionatą. Tada jis po pergalės prieš M.Edgarą šokiravo pasaulį, kai 3:2 nugalėjo daugkartinį pasaulio čempioną olandą Raymondą van Barneveldą. D.Labanausko pasirodymas tada baigėsi trečiajame rate, kai jis 0:4 nusileido anglui Adrianui Lewisui.

Informacija iš sportas.lt

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up