KultūraMiestasNaudingaNaujienosRekomenduojameŠeimaŠeimadienis muziejuje: Kauno legendos

  Ar žinote, kas slepiasi Kauno pilies požemiuose arba kokios deivės antrasis vardas yra Aleksota? Kaip kauniečiai yra susiję su Italija ir Roma? Nuo kokių žodžių yra kildinamas Kauno pavadinimas? Šeimadienis muziejuje šį kartą kviečia šeimas į atradimų kupiną užsiėmimą „Kauno legendos“, kurio metu išgirsite, kokios legendos pasakoja apie Kauno miesto atsiradimą ir sužinosite, kiek jos iš tiesų atspindi tikrovę. Įgiję naujų žinių, kursite ir iliustruosite visiškai naują – savo – Kauno legendą. Įveikta mirtina...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 spalio 252 min

 

Ar žinote, kas slepiasi Kauno pilies požemiuose arba kokios deivės antrasis vardas yra Aleksota? Kaip kauniečiai yra susiję su Italija ir Roma? Nuo kokių žodžių yra kildinamas Kauno pavadinimas?

Šeimadienis muziejuje šį kartą kviečia šeimas į atradimų kupiną užsiėmimą „Kauno legendos“, kurio metu išgirsite, kokios legendos pasakoja apie Kauno miesto atsiradimą ir sužinosite, kiek jos iš tiesų atspindi tikrovę. Įgiję naujų žinių, kursite ir iliustruosite visiškai naują – savo – Kauno legendą.

Užsiėmimas vyks spalio 26 d. 12 val. Rotušės skyriuje (Rotušės a. 15).

Būtina išankstinė registracija tel. +370 610 82503 arba el. paštu kasa@kaunomuziejus.lt . Vietų skaičius ribotas.

Dalyvavimas užsiėmime šeimoms (1–2 suaugę ir bent 1 vaikas iki 18 m.) – nemokamas. Rotušės skyriaus lankymas visą Šeimadienį, t.y. spalio 26 dieną, šeimoms taip pat nemokamas.

Kauno miesto muziejaus informacija

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie