Naujienos

„SD Ranga“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Lemoros“ krepšininkus

0

Sekmadienį, sausio 15 dieną, J. Pauliaus II gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp E pogrupio komandų – vietos „SD Rangos“ bei svečių „Lemoros“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė gan apylygiai ir net negausiai susirinkusi svečių ekipa sugebėjo suduoti rimtą kovą vieniems grupės favoritų. Visgi, antroje rungtynių pusėje jiems pradėjo stigti jėgų, todėl jų gynyba kiek suprastėjo, o tuo pasinaudojo aikštelės šeimininkai, kurie pabėgo į priekį ir neatsisuko atgal.

Rungtynes komandos pradėjo gan aktyviai ir be didesnių kėblumų rinko taškus. Pradžiai komandos žaidė taškas į tašką, bet kėliniui einant į antrąją pusę, aikštelės šeimininkai pradėjo tolti nuo savo varžovų ir likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes, jie įgavo jau aštuonių taškų pranašumą. Visgi, tuomet „Lemoros“ ekipa įjungė aukštesnę pavarą ir dviejų su puse minutės atkarpą laimėjo 12:2 bei tokiu būdu persvėrė rezultatą. Bet kėlinuką taikliu dvitaškiu užbaigė „SD Rangos“ ekipa, tad rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo lygus – 21:21. Antrajame kėlinyje komandų puolimas drastiškai suprastėjo. Abi ekipos strigo puolime ir tai atsispindėjo rezultate. Sužaidus pusę kėlinuko, komandos tebuvo pelniusios vos po keturis taškus. Per likusį kėlinuko laiką komandoms jau kiek geriau sekėsi rinkti taškus, tačiau neypatingai. Kėlinuką sėkmingiau užbaigė aikštelės šeimininkai, kurie turėjo trijų taškų pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:31.

Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo „SD Rangos“ ekipa. Jie kėlinuką pradėjo 9:3 atkarpėle ir įgijo jau devynių taškų atotrūkį. Šįkart jiems pranašumą išlaikyti sekėsi kur kas geriau ir netrukus jie laimėjo dar vieną atkarpą – šįkart 8:2. Taip aikštelės šeimininkai įgijo jau 15-os taškų pranašumą. Tuomet puolime kiek geriau pradėjo žaisti ir „Lemoros“ ekipa ir po truputį pradėjo artėti prie savo varžovų. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 58:48. Lemiamo ketvirčio pradžioje svečių ekipai buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki penkių taškų, tačiau tuomet aikštelės šeimininkai sužaidė sėkmingesnę atkarpą ir vėl nutolo nuo savo varžovų. Šįkart jie jau arčiau savo varžovų neprisileido ir tą dviženklį pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas buvo 76:64.

SD Ranga: Justas Draudvila – 21 tšk., Ugnius Drulia – 20 tšk., Karolis Klimas – 12 tšk., Vilius Kudokas – 10 tšk. (13 atk. kam.)

Lemora: Martynas Švelnys – 33 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Linas Macijauskas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Eimantas Mikalajūnas – 10 tšk.

Plačiau: http://www.kkl.lt/imoniu-lyga_242/rungtynes/616c3598/sd-ranga-vs-lemora/aprasymas

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos