LietuvaMiestasNaujienosRedakcija

Sausio 13-ąją Kaune mini ir politikai, ir visuomenininkai

0

Laisvės pergalės, iškovotos žmonių gyvybių ir sveikatos, narsos dėka dieną vėl minėjo visa Lietuva. Kaune irgi vyko įvairūs renginiai. Ir oficialūs, ir bendruomenški.

“Šiandien, minint 1991m. Sausio 13-osios taikių karžygių aukas, mes su Andriumi Kupčinsku, buvome Seimo įgalioti, o išties ir patys jausdami pareigą, paminėjome Kaune palaidotų kovotojų atminimą. Padėjome, kartu su savanoriais, gėlių ant Tito Masiulio kapo Kaune. Kartu prisiminėme ir šio puikaus žmogaus asmens savybes.apie kurias daug ką turėtų papasakoti tuometinis Kauno miesto savivaldybės tarybos narys Kęstutis Ignatavičius.

Jo dėka T. Masiulio atminimas buvo įamžintas greitai. Jo vardu pavadinta gatvė Petrašiūnuose. Buvo pavadinta jo vardu ir mokykla, kuri, deja, po daugelio reformų, neveikia. Tikrai kreipsimės į Kauno valdžią, kad šio žmogaus šviesus atminimas dar labiau atsispindėtų miesto istorinėje atmintyje. Pagerbėme dar vieną sovietinių agresorių auką. Saugant Sitkūnų radijo stotį sustojo Juozo Vaidoto širdis. O ši stotis prabilo iškart po to, kai okupantams užgrobus televizijos bokštą ir LRT nutilo Vilnius ir prabilo nacionalinio gelbėjimo komitetu pasivadinusių niekšų balsai. Jis irgi yra tos pačios agresijos auk ir toks pat Laisvės iškovotojas, kuriam pačiam nebuvo lemta jos sulaukti,” – savo Facebook paskyroje rašo Seimo ekonomikos komiteto pirmininkas, Kauno rajone ūkininkaujantis Kazys Starkevičius.

Kazio Starkevičiaus FB nuotr.

FB profilio nuotr.

“Neužmiršome ir neužmiršime,”-rašo Aleksoto bendruomenės centras tame pačiame socialiniame tinkle ir taip pat prideda nuotraukų:

Aleksoto bendruomenės nuotr.

FB nuotr. iš Aleksoto bendruomenės profilio

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Lietuva