„Saulėja SPA“ masažuotojas Darius dirba jau 15 metų, jo svarbiausias tikslas – atrasti problemines žmogaus kūno vietas ir padėti sumažinti skausmą, tam pasitelkiant masažą.

Vyras teigia, kad kartais žmonės nežino, ko jiems reikia, todėl masažuotojas turi pajusti ir surasti skaudamas veiklas bei pritaikyti reikiamą masažą: atpalaiduojantį, tonizuojantį ir kitus.

Darius itin dažnai atlieka stresą mažinančius masažus, pasak jo – įsitempęs dėl streso žmogus jaučia skausmą nugaroje ir pečių juostoje. „Be streso gyventi neįmanoma, tačiau žmogaus kūnas turi pailsėti, kad galėtų funkcionuoti neišsekęs“ – teigia specialistas bei priduria, kad masažuotojams reikalingos ir psichologinės žinios, nes kiekvienas žmogus turi savo požiūrį į stresines ir kitas gyvenimiškas situacijas, todėl masažo metu būtina su klientais bendrauti ir išsiaiškinti jų rūpesčius.

Specialistas taip pateikia pastebėjimus apie masažus nėščiosioms. Šis masažo tipas Lietuvoje dar yra naujovė, išpopuliarėjusi tik prieš 10 metų. „Anksčiau mūsų šalyje buvo manyta, kad nėščiųjų masažuoti negalima, tačiau pažvelgę į kitas šalis supratome, kad masažas šioms moterims iš tikrųjų yra naudingas ir reikalingas“ – sako masažuotojas.

Daugiau apie masažo naudą sužinosite ir patarimus tiesiai iš šios srities specialisto lūpų išgirsite peržiūrėję vaizdo įrašą.

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments