ĮmonėsSaulėja Spa„Saulėja SPA“ – kūno grožiu ir sveikatingumu Kaune rūpinasi jau 15 metų!

Donata Zabulionė Donata Zabulionė2019 22 spalio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Apie pirties naudą lietuviai žino nuo seno. Pirčių tradicijos, dėl savo teigiamo poveikio grožiui ir sveikatai, bėgant metams tik dar labiau įsitvirtino. Dažnas pagalvojęs apie pirtį mintimis nusikelia į nuošalią sodybą toli už miesto, tačiau „Saulėja SPA“ esanti pačiame Kauno miesto centre, kviečia nepabėgant nuo miesto pasimėgauti pirties ir hamamo teikiamais malonumais. Tai labai patrauklu šiuolaikiniam skubančiam žmogui – kūną ir sielą atpalaiduojanti procedūra, skirta tiek atsipūsti vienumoje, tiek romantiškam porų ar smagiam šeimų poilsiui ir pasiekiama vos per keletą minučių. O svarbiausia – čia laukiami visi, dideli ir maži, nes darbuotojų profesionalumas leidžia pirties pramogas pritaikyti kiekvieno poreikiams.

 

Pirtis – ir grožiui ir sveikatai

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Spalį suėjo 15 metų, kai „Saulėja SPA“ rūpinasi klientų grožiu ir sveikatingumu, tad jų siūlomos pirties ir hamamo procedūros yra ištobulintos remiantis ilgamete patirtimi.  Ši poilsio oazė klientams siūlo pasimėgauti garine pirtimi, sauna su sūkurine vonia bei lietuviška pirtimi su baseinu. Visose pirtyse atsikratysite streso ir įtampos, kurie tampa dažniausia įvairių ligų priežastimi, taip pat atpalaiduosite raumenis, sumažinsite jų bei sąnarių skausmus, pirtis skatina toksinų pasišalinimą per odą, todėl oda taps elastingesnė, skaistesnė ir lygesnė. Nevertėtų pamiršti, kad pirtis turi teigiamą poveikį miego kokybei, padeda giliai išsimiegoti ir gerai pailsėti, bei gerina širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą. Moksliniais tyrimais įrodyta ir pirties nauda peršalimo ligų atveju – organizmui būnant pirtyje su karščiu bei garais daug greičiau gaminasi baltieji kraujo kūneliai, kurie padeda kovoje su įvairiomis ligomis. 

Siekdami kiekvieno kliento apsilankymo metu kuo labiau prisidėti prie jo grožio ir sveikatos puoselėjimo, „Saulėja SPA“ siūlo pirties naudą pastiprinti papildomomis procedūromis. Pirties metu atliekami įvairūs įvyniojimai, naudojamos kaukės, kurios gerina odos būklę ir net padeda mažinti celiulitą. O jei svajojate apie išskirtinę patirtį pirtyje, čia galite pasinaudoti galimybe išsiperti su tikru profesionaliu pirtininku, kuris paruoš vantą ir supažindins su giliausiomis pirties tradicijomis. Didžiausias „Saulėja SPA“ privalumas yra tas, kad po pirties galite atsiduoti į profesionalaus masažisto rankas – toks derinys ne tik padės visiškai atsipalaiduoti, pamiršti visus gyvenimiškus rūpesčius, bet ir pats masažas bei SPA procedūros po pirties tampa ženkliai efektyvesnės. 

Hamamas – egzotika Kauno centre

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Hamamo pirtis daugeliui asocijuojasi su atostogomis šiltuose kraštuose, tačiau tikrai nebūtina skristi tūkstančius kilometrų, kad pasimėgautumėte sultonų pamėgtais ritualais. Hamamas nuo kitų pirčių skiriasi tuo, kad palaikoma didelė drėgmė, o temperatūra pirtyje būna šiek tiek žemesnė nei rusiškoje ar suomiškoje, tačiau drėgmė leidžia šilumai greičiau pasiekti raumenis ir juos atpalaiduoti. Norintiems išbandyti hamamą „Saulėja SPA“ siūlo įvairiausiems poreikiams ir skoniams pritaikytas procedūras – nuo atpalaiduojančių muilo putų masažų, saldžių medaus procedūrų iki kompleksinių ritualų, kuriuose telpa ir kūno šveitimas, masažas bei daugybė kitų komponentų. Būtent šiame SPA siūlomi ir dviems asmenims sukurti hamamo ritualai, kurie gali tapti ne tik romantiška dėmesio išraiška mylimam žmogui, bet ir puikia dovana sau, draugams ar bet kam, kam norite palinkėti grožio ir sveikatos. 

Įsibėgėjus rudeniui ir orui vis vėstant kūnas ilgisi šilumos, kurią rasti galite „Saulėja SPA“ – jau dabar galite rezervuoti laiką ir pasirūpinti, kad nei rudeninės ligos, nei rudens depresija šį sezoną neaplankytų. „Saulėja SPA“ siekia užtikrinti, kad galėtumėte čia apsilankyti jums pačiu tinkamiausiu metu, todėl rekomenduoja rezervuotis procedūras iš anksto. Daugiau informacijos sauleja.lt bei telefonu +370 685 02902. 

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments
  • Prenumeruokite naujieas
  • Scroll Up
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x