Naujienos

„Samsung“ perspėjimas: skubiai išjunkite „Galaxy Note 7“!

0

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Ilgai delsę išmaniųjų telefonų „Samsung Galaxy Note 7“ gamintojai pirmadienį išplatino skubų perspėjimą. Jame visų „Note 7“ (net ir pakeistų) savininkai skubiai raginami išjungti savo telefonus dėl pavojaus.

[/vc_column_text][vc_column_text]

„Samsung Electronics“ ilgai delsė, kol pripažino, kad net ir pakeisti telefonai yra nesaugūs. Buvo užfiksuoti penki atvejai, kai net ir po baterijos patobulinimo telefonai užsidegė. Primename, kad rugsėjį dėl nuolat pasikartojančių incidentų, kai šio modelio telefonai dėl baterijos broko perkaisdavo ar užsidegdavo, buvo atšaukta daugiau nei 2,5 mln. aparatų. Vėliau „Samsung“ tikino išsprendusi problemą ir pakeitė senus „Note 7“ naujais, patobulintais. Tačiau bėdos nesibaigė, telefonai vis tiek degė.

Reguliavimo institucijoms pateiktame pranešime šios savaitės pradžioje „Samsung Electronics“ nurodė, jog „laikinai“ koreguoja „Galaxy Note 7“ gamybos planą ir apimtis, kad „pasirūpintų kokybės ir saugumo klausimais“. Įmonė pridūrė, jog atsiradus daugiau duomenų, bus išleistas papildytas pranešimas. Kol galiausiai pripažino, kad šie telefonai yra pavojingi ir pirmadienio vakarą (Lietuvoje jau buvo antradienis) išplatino pavojaus perspėjimą bei raginimą išjungti tokius telefonus. Skaitykite daugiau: www.15min.lt

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos