Naujienos

Šaliname plaukelius aleksandrito lazeriu: ką apie tai reikia žinoti?

0

Plaukeliai – elementarus, savaime suprantame ir visiškai natūralus mūsų kūno darinys. Tačiau nepaisant to, tūkstančiai žmonių tik ir svajoja, kaip atsikratyti tų plaukelių. Gera žinia ta, kad šiandien į pagalbą skuba įvairūs prietaisais ir viena jų yra aleksandrito lazeris. Tad, ką reikėtų žinoti apie  plaukelių šalinimą šiuo prietaisu?

Ar kada susimąstėte, kad su plaukų šalinimo poreikiu, žmonės susidūrė jau labai seniai – dar Senovės Egipto gyventojai suko galvą, kaip ir kuo atlikti šią procedūrą ir tam naudodavo savo pačių iš kriauklių pasigamintus pincetus. Taigi, jau nuo tada buvo ieškoma sprendimų šiam poreikiui patenkinti. Na, o, 1970 metais buvo išrastas aleksandrito lazeris.

Dėmesį ta atkreipti į tai, kad šiandien depiliacija lazeriu, pagaminto iš aleksandrito, yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie svajoja palaipsniui pasiekti tokį rezultatą, kad plaukeliai nebeataugtų iš viso. Tiesa, tokio rezultato nepavyks pasiekti labai greitai – tam, kad būtų užtikrintas plaukelių neataugimas, prireiks maždaug 4 – 6 procedūrų. Vis dėlto, pastangos, rezultatas bei sugaištas laikas tikrai atsipirks – galėsite pamiršti laiką gaišinančias depiliacijas bei priemonėms išleidžiamus pinigus.

Planuojantiems atlikti ši procedūrą, svarbu įsiminti ir keletą detalių: visų pirma, depiliacija šiuo prietaisu yra negalima, jei oda yra įdegusi. Antra, po procedūros bent dvi savaites reikėtų užtikrinti odos apsaugą nuo saulės.

PADEDA AR ŽLUGDO VERSLĄ VYRIAUSYBĖS SPRENDIMAI EPIDEMIJOS METU Live

 • PADEDA
  16% 149 / 924
 • NEPADEDA
  2% 22 / 924
 • ŽLUGDO
  78% 725 / 924
 • MAN NERŪPI VERSLO PROBLEMOS
  3% 28 / 924

Šis aparatas gali būti naudojamas bet kurios kūno vietos – kojų, rankų pažastų, bikinio zonos plaukelių šalinimui. Prietaisu naudotis ypač paprasta, tad, jei nuspręsite įsigyti, sekdami instrukcijose esančius nurodymus, lengvai ir greitai atliksite procedūrą.

Na, o pabaigai belieka tik prisiminti, kad visi svajoja ne tik apie lygią bei švelnią odą be plaukelių – viso nori turėti švelnią bei lygią be plaukelių ir pasiekti šio tikslo, išvengdami skausmo bei nemalonių pojūčių. Taigi, depiliacija aleksandrito lazeriu šiuo atveju yra puikus pasirinkimas, kadangi jame yra įmontuota šaldymo sistema, kuri atvėsina oda ir leidžia išvengti nemalonių potyrių. Taigi, procedūra – greitai, efektyvi ir be nemalonių pojūčių.

Komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos