Naujienos

S.Skvernelis neabejoja, kad Kauno kriminalistai atskleis R.Morkevičiaus nužudymą

0

Premjeras Saulius Skvernelis, anksčiau vadovavęs vidaus reikalų sistemai, sako neabejojantis, kad Kauno kriminalinės policijos biuras atskleis trečiadienį Kaune įvykdytą nusikaltimą, kai buvo nušautas bušido kovotojas R.Morkevičius.

Vyriausybės vadovo teigimu, svarbiausia užduotis – užkristi kelią tokiems nusikaltimams, stiprinant kriminalinės žvalgybos pajėgumus.

„Net neabejoju, žinant pajėgumą tos pačios Kauno kriminalinės policijos biuro, šis konkretus nusikaltimas bus atskleistas. Bet tai yra tam tikros tendencijos ir pagrindinis tikslas, taip pat ir kriminalinės policijos, – kad tokių nusikalstamų veikų nebūtų. O tai geriausia atliekama, kai tam užkertamas kelias, užtikrinamos kriminalinės žvalgybos pozicijos“, – interviu Žinių radijui ketvirtadienį kalbėjo S.Skvernelis.

Pasak jo, Vyriausybė darys viską, kad nusikaltėliai neperimtų iniciatyvos.

„Naujasis vidaus reikalų ministras turi gerą progą įvertinti pastarojo pusmečio pokyčius policijos sistemoje ir įvertinti, kiek tai daro įtaką bendrai situacijai su nusikaltimų tyrimų, kriminalinės žvalgybos pajėgumais ir su kriminogenine situacija. Tai bus geras atspirties taškas“, – sakė premjeras.

Kaune prie daugiabučio trečiadienio vakarą rastas 34 metų žinomo bušido kovotojo R.Morkevičiaus lavonas su šautine žaizda.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos