SportasŠ.Jasikevičiui – Eurolygos oficialaus tinklalapio dėmesys (VIDEO)

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius tapo Eurolygos oficialaus tinklalapio rubrikos „Focus On“ naujausio epizodo herojumi, kur sulaukė savo auklėtinių komplimentų.

„Krepšinio Dievas, – dviem žodžiais žalgiriečių vairininką apibūdino Paulius Jankūnas. – Visi į Š.Jasikevičių, kaip į krepšininką, žiūrėdavo lyg į Dievą. Dabar niekas nepasikeitė – jis yra Dievas, bet jau trenerio kėdėje.“

Gražių žodžių Š.Jasikevičiui negailėjo ir jau sezonui prasidėjus į „Žalgirį“ atvykęs K.C. Riversas.

„Jis gyvena krepšiniu ir viską žiūri, kas su juo yra susiję“, – sakė amerikietis.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Vaizdo reportažas buvo daromas dar prieš Eurolygos sustabdymą, o tuomet Š.Jasikevičius pasidžiaugė, jog žalgiriečiai kiekvienose rungtynėse su varžovais kaunasi iki paskutinių minučių.

„Beveik visuose mačuose kovojame iki pabaigos su geriausiomis Eurolygos komandomis ir tai yra kelias, kuriuo norime eiti, – kalbėjo 44-erių specialistas. – Surinkome būrį krepšininkų, kurie yra psichologiškai tvirti, turime stiprų ryšį rūbinėje ir nuolat bandome augti.“

Prisimindamas „Žalgirio“ devynių pralaimėjimų seriją Eurolygoje, Š.Jasikevičius pripažino, jog tikėjosi sunkios sezono pradžios.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

„Žinojome, kad tai mums bus sunkus sezonas, atsižvelgiant į tai, kiek žaidėjų pakeitėme vasarą. Integruoti į komandą tiek krepšininkų, ypač jaunų, tokiame lygyje nėra lengva. Sezonas mums yra sunkus, bet mes stengiamės būti geresniais ir manau, jog tokiais tampame“, – teigė Š.Jasikevičius.

BasketNews.lt inf.

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x