Naujienos

Rungtynės nutrauktos, nes neliko žaidėjų

0

Jonavos sporto klubo (JSK) ir Kauno KTU rungtynės buvo nutrauktos, nes JSK gretose buvo likęs tik vienas galintis žaisti žaidėjas.

Šeštadienį Jonavoje vykusios Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynės tarp šeimininkų Jonavos sporto klubo (JSK) ir Kauno KTU buvo nutrauktos likus žaisti dvi minutes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos. Prieš nuaidint teisėjo švilpukui JSK gretose buvo likęs tik vienas galintis žaisti žaidėjas.

Tokia situacija susidarė po to, kai traumų išretintas JSK rungtynėms penktadienį Joniškyje su vietos „Delikatesu“ ir šeštadienio dvikovoje namuose su KTU galėjo registruoti tik šešis galinčius žaisti krepšininkus. Negana to, vienas jų – Lukas Grabauskas žaidė su aukšta temperatūra.

Jeigu Joniškyje JSK pavyko garbingai atsilaikyti kovoje su „Delikatesu“ – 60:70, tai susitikimo su KTU dėl surinktų asmeninių pražangų nebaigė net 5 iš 6 vietos krepšininkų ir mačas pagal krepšinio taisykles turėjo būti nutrauktas rezultatui esant 62:97.

JSK dar prieš šį NKL varžybų savaitgalį kreipėsi į lygos vadovybę su prašymu nukelti dvikovas, tačiau, Joniškio ir Kauno komandų atstovams nesutikus, jonaviečiai buvo priversti rungtyniauti turimomis kukliomis pajėgomis. Apie tai su tinklalapiu „jsk.lt“ mintimis dalinosi vyriausias JSK treneris Nerijus Zabarauskas.

Treneri, kaip nutiko, kad šį NKL savaitgalį komanda galėjo remtis tik 5-6 žaidėjais ir buvo priversta žaisti dvejas rungtynes iš eilės?

Traumos visiškai išretino mūsų komandą. Prašėme lygos nukelti rungtynes dėl susidariusios padėties, tačiau kitų klubų atstovai ir treneriai su tuo nesutiko. Mes buvome priversti rungtynėms registruoti tik šešis galinčius žaisti krepšininkus. Vienas šių krepšininkų, Lukas Grabauskas, žaidė su aukšta temperatūra. Dvikovoje Joniškyje mums dar pavyko sužaisti geras rungtynes, žaidėme aktyviai bei kovojome gerai. Kaip bebūtų, šiandien mus palaužė nuovargis bei mums koją kišo ir L.Grabausko liga. Prisirinkome pražangų bei negalėjome užbaigti rungtynių. Neturėjome nei keitimų ar galinčių žaisti žmonių.

Ar pirmą sykį karjeroje susidūrėte su tokia situacija?
Kaip vyriausiasis treneris į tokią situaciją patekau pirmą kartą. Kaip žaidėjas sykį jau esu tai patyręs.

Kaip į susidariusią situaciją dar prieš rungtynes reagavo galintys žaisti krepšininkai?
Žaidėjams tai buvo naujas iššūkis. Naujas patyrimas, kurio dar nebuvo patyrę. Esant tokiai situacijai, žaidėjai turėjo žaisti, nesvarbu ar rungtynės vyksta trys prieš penkis ar du prieš penkis. Toks yra krepšinis ir jo taisyklės.

Ar komanda galėjo fiziškai atlaikyti tokį krūvį per dvi dienas?
Žaisti dvi dienas iš eilės tokiomis pajėgomis yra neįmanoma. Tada reikia turėti penkiolika žmonių komandoje. Tokiu atveju reikia leisti papildomą registraciją ar turėtų būti padidintas legionierių skaičius. Šiuo metu žaidėjų rinkoje nėra žaidėjų pajėgių žaisti klube.

Ar komanda ir kitą savaitgalį bus priversta remtis kukliu žaidėjų skaičiumi?

Tikrai neaišku, ar negalintys žaisti krepšininkai atsigaus iki kito savaitgalio. Gali būti, kad kitą savaitgalį būsime vėl priversti žaisti su tokiu pat žaidėjų skaičiumi.

Galbūt planuojate dar sykį kreiptis į NKL ar kito savaitgalio oponentus?
Ne. Vieną kartą prašėme ir nesulaukėme teigiamo atsakymo. Žaisime su tiek žaidėjų, kiek turėsime. Jeigu bus galima registruoti penkis, registruosime penkis krepšininkus.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos