Greitos naujienos

Rugsėjo 28 dieną Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje bus paskelbtas Meilės Lukšienės premijos laureatas

0
Rugsėjo 28 d. 15 val. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) bus paskelbtas Meilės Lukšienės premijos laureatas, išrinktas iš 25 pretendentų, šiemet pateikusių kandidatūras.
Laureatą išrenka švietimo, mokslo ir sporto ministro sudaryta komisija, prieš tai vyksta kandidatų prisistatymai, pokalbiai, bendra diskusija. Atrenkant kandidatus vadovaujamasi šiais kriterijais: gera pedagoginio darbo pradžia ir tolesnė veikla, orientuota į ugdymo demokratizavimą ir modernizavimą, pilietiškai aktyvi veikla, kūrybinga veikla ugdymo procese, sėkmingi edukaciniai projektai, lyderystė, sėkmingas bendradarbiavimas ir kt.
Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos įsteigtai premijai kandidatūras galėjo siūlyti švietimo įstaigų vadovai, savivaldybės, mokytojai, mokiniai, tėvai ir jų organizacijos, nevyriausybinės organizacijos, švietimo asociacijos, ministerija ir jai pavaldžios institucijos. Savo kandidatūrą galėjo pateikti ir pats asmuo.
Premijos tikslas – įprasminti švietimo reformos pradininkės habilituotos daktarės Meilės Lukšienės atminimą ir skatinti pedagogus aktyviai įsitraukti į švietimo plėtotės darbus. Premijos laureatas įsipareigoja tęsti ir plėtoti Meilės Lukšienės idėjas. 
Premija bus iškilmingai įteikiama minint Tarptautinę mokytojų dieną, spalio 5-ąją.

Komunikacijos skyrius
El. paštas info@smm.lt

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Greitos naujienos