Kauno apskrities vyriausiojo, Romainiuose šiais metais įkurta pirmoji Saugios kaimynystės grupė, Kaunieciams.lt

Romainiuose šiais metais įkurta pirmoji Saugios kaimynystės grupė

0

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnė džiaugiasi, Kauno apskr. VPK Kauno miesto Santakos policijos komisariato prižiūrimuose, Šilainių seniūnijai priklausančiuose Romainiuose, vis sutikdama aktyvių, supratingų ir atsakingų gyventojų. Pastarieji, rūpindamiesi saugia aplinka, šių metų vasario 13 d., įkūrė naują Saugios kaimynystės grupę Lubinų gatvėje.

Pareigūnė pasakojo, kad atvykus į susitikimą su gyventojais susipažino su pilietiškais ir savo saugumu besirūpinančiais žmonėmis, kurie supranta, kad viskas prasideda nuo mūsų pačių.

Džiugu, jog aktyvūs Romainių Lubinų gatvės gyventojai įkūrė pirmąją šiais metais saugios kaimynystės grupę Šilainių seniūnijos teritorijoje, tačiau tai jau antroji Lubinų gatvėje. Pareigūnai tikisi, kad tai būtų gražus ir sektinas pavyzdys kitiems.

Susitarimą pasirašė Kauno apskr. VPK Kauno miesto Santakos policijos komisariato viršininkas Dainius Dobilas, Šilainių seniūnijos seniūno pavaduotojas, atliekantis seniūno funkcijas Virginijus Naruševičius, saugios kaimynystės grupės koordinatorius Mantas Padgornas.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie