Naujienos

Roletai jūsų namuose – universalu ir praktiška

0

Roletai – greitas ir paprastas sprendimas skubančiam šiuolaikiniam žmogui. Tai langų dekoravimo priemonė, nereikalaujanti didelės priežiūros ar specialių valiklių, yra lengvai valoma, be to, ilgaamžė ir kokybiška. Tai taip pat nepakeičiama namų apsauga nuo saulės arba svetimų kaimynų akių.

Universalumas – beveik roletų sinonimas

Tai viena universaliausių įmanomų namų detalių. Šias langų uždangas lengva pritaikyti bet kuriame jūsų namų kambaryje, jos derės bet kokiame interjere. Tinkamai išrinkti roletai jūsų svetainėje gali vizualiai praplėsti erdvę, suteikti žaismingumo vaikų kambariui, o miegamajame kambaryje sukurti jaukią, intymią atmosferą.

Dabar siūlomas didelis šių langų uždangų spalvų ir atspalvių pasirinkimas, tad nesunkiai išsirinksite ir priderinsite jas prie interjero. Roletai dažniausiai tvirtinami prie lubų, lango rėmo arba sienos.  Jų montavimas – itin paprastas ir greitas procesas, kurį gali atlikti patys namų savininkai.

Tikslingas ir praktiškas roletų naudojimas

Roletus labai paprasta naudoti tiek suaugusiam, tiek vaikui. Jie gali būti valdomi skirtingais būdais, kiekvienas jų garantuoja veiksmo sklandumą, taip pat reguliavimą ir reikalingo aukščio fiksavimą. Dažniausiai pasitaikantys roletų valdymo būdai: valdymas grandinėle, spyruokliniu mechanizmu, elektrine pavara. Nors, pavyzdžiui, šiuolaikinių technologijų amžius jau leidžia tokias langų uždangas valdyti saulės panele arba oro sąlygų ir šviesos sąlygų jutikliais.

Roletai internetu nepritraukia dulkių, gaminami iš nedegių medžiagų. Pabrėžiama, jog audinių medžiaga gaminama remiantis aukščiausios kokybės standartais. Todėl ilgai išsilaiko neblunkdama, nesivelia į kamuoliukus, yra atspari kaitriems saulės spinduliams.

Foto roletai – originalus ir ekologiškas pasirinkimas

Foto roletai yra itin originalus sprendimas jūsų namų interjerui. Platus spalvų, piešinių ir raštų, skirtingų faktūrų audinių suteiks jūsų kambariui tiksliai tai, ko norite. Hipnotizuojanti mėgstamiausių spalvų ramybė, mylimiausia miesto panorama, švelnūs akvarelės potėpiai, o gal kinematiški retro vaizdai? Dabar viskas, ką tik galite įsivaizduoti, gali tapti įmanoma. Foto roletai gaminami iš gamtai nekenksmingų ir ekologiškų audinių, todėl tai ne tik tvarus, bet ir bet kokį nuobodulį nešantis iš namų pasirinkimas.

Roletai – saugus, praktiškas ir greitas pasirinkimas. Išsirinkę tinkamiausiu roletus namams, šiandien pat praskraidinkite namiškių kasdienybę!

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos