RenginiaiRoko Krilavičiaus paroda „Gatvės meno portretai“ Kauno menininkų namų sodelyje

Vasario 22 d. 18.30 val. Kauno menininkų namų (V. Putvinskio g. 56) sodelyje atidaroma Roko Krilavičiaus paroda „Gatvės meno portretai“. „Gatvės menininkai, priešingai nei bet kokie kiti menininkai, nenori, kad jų veidai būtų žinomi, nes tai, ką jie daro – nelegalu. Jų piešiniai yra tai, dėl ko jie nori būti atpažįstami. Jų darbai tampa kiekvieno jų identitetu. Aš norėjau prieiti ir parodyti gatvės menininką kiek įmanoma iš arčiau, todėl pakviečiau juos nusifotografuoti prie savo darbų...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 9 gegužės

Vasario 22 d. 18.30 val. Kauno menininkų namų (V. Putvinskio g. 56) sodelyje atidaroma Roko Krilavičiaus paroda „Gatvės meno portretai“.

„Gatvės menininkai, priešingai nei bet kokie kiti menininkai, nenori, kad jų veidai būtų žinomi, nes tai, ką jie daro – nelegalu. Jų piešiniai yra tai, dėl ko jie nori būti atpažįstami. Jų darbai tampa kiekvieno jų identitetu. Aš norėjau prieiti ir parodyti gatvės menininką kiek įmanoma iš arčiau, todėl pakviečiau juos nusifotografuoti prie savo darbų ir vėliau leidau jiems užpiešti savo pačių veidus taip, kad nesimatytų jų tikrasis portretas, bet piešinys atspindėtų jų gatvės meno alter ego.

Taip žiūrovas gali jaustis esantis prie pat darbo autoriaus ir netgi žinoti, kad veidas yra čia pat, po dažų sluoksniu. Šių menininkų anonimiškumas dar labiau išryškėja, uždavus šią retorinę mįslę: dviejuose iš penkių darbų yra tas pats žmogus ir viename iš jų esu aš pats“, – pasakoja Rokas Krilavičius.

Paroda veiks iki kovo 22 d.

Renginys nemokamas.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up