NaujienosRoges ruošiam vasarą: kaip žiemą gyventi šiltai?

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Retas atšilus orams svarsto apie artėjančius žiemos šalčius. Turbūt todėl, kad šąlantis oras reiškia ne tik šildymo sezoną, bet ir dėl jo tuštėjančias kišenes. Tačiau šiltuoju metų laiku galima imtis veiksmų, kurie padėtų sutaupyti atėjus žiemai. Apie tai, ką dėl mažesnių išlaidų gali padaryti nuosavų namų turėtojai, pasakoja „Ekotroba LT“ vadovas ir pastatų apšiltinimo specialistas Erikas Ališauskas.

Išgryninti poreikius

Suprasti, ko iš tiesų jums reikia – bene svarbiausia tiek jūsų, tiek specialistų užduotis, kuri padės užtikrinti, kad didžiausias dėmesys būtų skirtas būtent toms namo vietoms, kurioms jo reikia labiausiai. Juk nenorite apšiltinti grindų, kai šalčiausias – stogas.

„Mūsų tikslas – paruošti kliento namus taip, kad jie ne tik taptų šiltesniais, bet ir pasižymėtų puikiu sandarumu. Tokiu būdu, nesvarbu kokio tipo šildymas pasirinktas namuose, pavyks sumažinti energijos sąnaudas. O tai, žinoma, tiesiogiai nurodo į pigesnį šildymą. Todėl, prieš pradėdami darbus, visuomet stengiamės 110 proc. išsiaiškinti, ko reikia užsakovui.“, – pastebi „Ekotroba LT“ vadovas.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Apšiltinimas

„Pastatus apšildome įvairių tipų vata, tarp kurių galima rasti ir lietuvišką produktą. Tiesa, dažniausiai naudojame birią pučiamą mineralinę vatą Knauf Supafil, kuri padeda užtikrinti tinkamą oro tarpelių užpildymą bei garso izoliaciją. Ji viena populiariausių pastaruoju metu. “, – apie apšildymui naudojamas medžiagas pasakoja Erikas Ališauskas.

Ekspertas teigia, kad daugeliu atvejų dėl sudėtingų konstrukcijų standartinę vatą ar putų polistireną sudėti kokybiškai yra sudėtinga. Tokiais atvejais naudojama mechanizuota šiltinimo sistema, kuri užpildo net ir nedidelius tarpelius. Taip sutaupoma laiko ir užsandarinama vientisu sluoksniu, kas padeda išvengti siūlių.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

„Ekotroba LT“ atstovas taip pat pastebi, kad įmonės pavadinimas yra ne šiaip pasirinktas gražus žodžių junginys. Jų naudojama Knauf Supafil  pučiama vata šildymui tikrai yra ekologiška. Taip galite būti tikri, kad ne tik nesušalsite žiemą, bet ir šildymo sezono metu sutaupysite nemažą krūvelę pinigų nekenkdami aplinkai.

Sandarinimas

Reikia nepamiršti, kad vien apšildyti namą – negana. Tam, kad šiluma susilaikytų namo viduje ir netektų, kaip sako mūsų tautiečiai, šildyti lauko, reikia dar ir tinkamai užsandarinti visas angas, per kurias ji gali „pasprukti“.

„Pastato sandarinimas, turbūt vienas svarbiausių šiltinimo elementų, nes būtų keista apšildyti namus ir nesistengti tos, pinigus taupančios, šilumos sulaikyti viduje. Mes visuomet montuojame garo membranas ir tepame bei purškiame mastika. Tam, kad viskas būtų atlikta iki galo, mūsų meistrai ne tik apšildo ir užsandarina patalpas, bet ir atlieka sandarumo testus, kurie atskleidžia ar darbai atlikti kokybiškai.“, – apie kokybės užtikrinimą kalba „Ekotroba LT“ vadovas Erikas Ališauskas.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Na, o visi pasiruošę sutaupyti šildymui skirtus pinigus kviečiami susisiekti tel. +370 (602) 40737 arba el. paštu info@ekotroba.lt ir pradėti naują, ekonomišką gyvenimą.

Dalinkitės su savo draugais
  • Prenumeruokite naujieas
  • Scroll Up