Naujienos„Revolut” gavo licencijas Singapūre ir Japonijoje

Avatar Gabrielė Lukšytė2018 29 lapkričio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Londone įkurtas startuolis Revolut praneša, kad Singapūro Pinigų institucija suteikė įmonei mokėjimų įstaigos licenciją (Remittance Licence) bei elektroninių pinigų licenciją (Stored Value Facility Approval), kurios reikalingos, norint vykdyti operacijas Singapūre. Viena iš greičiausiai Europoje augančių technologijų kompanijų taip pat prisideda formuojant būsimo Mokėjimo paslaugų įstatymo projektą šalies parlamente, suteikiant Singapūro reguliuotojui visą reikalingą informaciją ir patirtį, įgytą augant ir vystant veiklą Europoje.

„Labai džiaugiamės Singapūro Pinigų institucijos rodomu pasitikėjimu mumis ir mūsų veiklos modeliu”, – teigia „Revolut” bendraįkūrėjas ir vadovas Nik Storonsky. „Tai, ką jie ruošia įstatymo projektu, formuos šalies reguliacinę aplinką, ir jie labai suinteresuoti mūsų sėkmės istoriją Europoje pakartoti Azijos bei Ramiojo vandenyno regiono šalyse”, – kalba N. Storonsky.

„Revolut” taip pat praneša apie Japonijos Finansinių paslaugų agentūros (JFSA) suteiktą elektroninių pinigų  licenciją (Fund Transfer Licence) ir leidimą veikti visoje šalyje – kas iki šiol yra pavykę tik kelioms tarptautinėms kompanijoms.

Šių licencijų paskelbimas yra vienas paskutinių žingsnių, iki „Revolut” galės startuoti Singapūre ir Japonijoje; numatoma starto data – 2019 m. pirmasis ketvirtis, o po šių šalių seks JAV ir Kanada. Jau dabar „Revolut” laukiančiųjų sąrašuose Azijos-Ramiojo vandenyno regiono šalyse užsiregistravę per 50 000 žmonių. Ši savaitė įmonei buvo rekordinė ir Europoje: „kibernetinį pirmadienį” paskelbtos pasaulinės nemokamų akcijos dėka per dvi dienas iš eilės įmonė pritraukė virš 16 000 ir virš 15 000 naujų vartotojų, arba maždaug po vieną naują klientą kas penkias sekundes. Viso „Revolut” paslaugomis jau naudojasi per 3.2 mln. klientų.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Įmonė skelbia, kad centrinė Azijos-Ramiojo vandenyno regiono šalių būstinė bus įkurta Singapūre. Planuojama, kad ten dirbs apie 10-15 atstovų, atsakingų už verslo plėtrą, operacijas, viešuosiuos ryšius bei atitikties užtikrinimą. Japonijoje „Revolut” pasirašė benradarbiavimo sutartis su „Rakuten”, „Sompo Japan Insurance” ir „Toppan” ir nuolatiniam darbui paskyrė atitikties bei operacijų specialistus.

„Visos šios partnerystės Japonijoje parodo, kad mūsų vizija ten pelno stiprią paramą”, – kalba „Revolut” vadovas. „Šios įmonės pasiryžusios mums padėti greičiau ir sklandžiau įeiti į Japonijos rinką. Galimybė sudrebinti Azijos-Ramiojo vandenyno regiono šalių finansų rinkas yra ypač patraukli dėl ilgą laiką besitęsiančio vietos klientų nepasitenkinimo aukštais mokesčiais, kuriuos palaiko didieji šalių komerciniai bankai”, – teigia N. Storonsky. „Azijoje žmonės moka vienus iš didžiausių mokesčių visame pasaulyje, atlikdami tarptautinius pervedimus arba atsiskaitinėdami kortele užsienyje. Todėl esame tikri, kad „Revolut” pasiūlymas ten greitai sulauks populiarumo”, – pridūrė N. Storonsky.

Tokius spėjimus sustiprina ir neseniai „Oracle” atliktas tyrimas, atskleidęs, kad net 7 ir 10 Singapūro gyventojų mielai išbandytų skaitmenines bankines alternatyvas. Japonijoje šis skaičius kiek žemesnis – susidomėjimą tokiais finansų paslaugų teikėjais nurodė 5 iš 10-ties apklaustųjų. Be to, Japonijos ir Singapūro gyventojų pasai pripažinti vienais galingiausių pasaulyje, kadangi piliečiams jie suteikia teisę be vizų keliauti į didžiausią skaičių šalių: kasmet į užsienį iškeliauja ir apie 16 mln. japonų, o „Visa” atliktas tyrimas taip pat rodo, kad singapūriečiai pasaulyje lyderiauja kaip daugiausiai per metus keliaujantys dėl darbų ar laisvalaikiu. Vis dėlto 4 iš 10-ties singapūriečių kaip vieną iš didžiausių problemų įvardija kelionių kainos ir kokybės santykį, kadangi dėl bankų taikomų mokesčių bet kokia išvyka ir išlaidos užsienyje gerokai išbrangsta.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Dalinkitės su savo draugais
  • Prenumeruokite naujieas
  • Scroll Up