Sportas

Renka geriausius Kauno metų sportininkus, balsuoti gali visi

0

Kauno savivaldybė paskelbė geriausių šių metų miesto sportininkų rinkimus. Juose savo balsą gali atiduoti visi norintys. Laureatai paaiškės finalinio „Kauno sporto apdovanojimų 2016” renginio metu gruodžio 20-ąją.

„Kauno sporto apdovanojimuose 2016“ išskirtos 9 nominacijos: „Metų sporto iniciatyva“, „Metų sporto renginys“, „Metų proveržis“, „Metų sportininkas su negalia“, „Metų sportininkė“, „Metų sportininkas“, „Metų vyrų komanda“, „Metų moterų komanda“ bei „Metų treneris“.

„Jau seniai visi žino, kad Kauno sportininkai yra patys kiečiausi. Bet kai reikia išrinkti geriausius iš jų, tai tampa nemažu iššūkiu. Todėl prašome visų kauniečių išreikšti savo nuomonę“, – teigė naujai paskirta Kauno mero pavaduotoja Rasa Šnapštienė.

Balsavimas vyksta apdovanojimų interneto svetainėje apdovanojimai.kaunas.lt. Palaikyti savo kandidatus ir atiduoti balsą visi norintys gali iki gruodžio 15 dienos. Interneto vartotojų balsai lems 50 proc. galutinio rezultato. Likęs 50 proc. priklausys nuo savivaldybės sudarytos komisijos. Savo balsą galite atiduoti čia: http://apdovanojimai.kaunas.lt/

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Sportas