Sveikata

Receptas pavargusioms sieloms – „Širdies dienoraščio“ pristatymas

0

Kaip išmokti klausyti savo širdies balso, kaip stabilizuoti savo psichiką, sustiprinti emocinę būseną, pagerinti santykius su aplinkiniais ir pagaliau būti laimingu žmogumi? Šiuos ir dar daugelį kitų klausimų padeda gvildenti Evelinos Biliūnaitės – Tamulaitienės savistabos knyga „Širdies dienoraštis“, kurios pristatymas įvyks jau sausio 21 d. 16 val. knygyne „Vaga“ (prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“, Islandijos pl. 32, Kaunas).

„Kviečiu gyventi širdimi, kviečiu išgirsti savo širdies balsą, kviečiu prisiminti, kaip mylėti save ir kitus, kaip atleisti, kaip atkilti nukritus ir daugiau niekada nepalūžti. Kviečiu tapti pačia geriausia savo paties versija. Kviečiu gyventi savo didingą gyvenimą, kuris jums priklauso prigimtine teise.“ – į savęs pažinimo kelionę kviečia knygos-dienoraščio autorė Evelina.

Jau sausio 21 d. knygos pristatymo metu autorė ne tik atskleis, kaip teisingai pildyti dienoraštį, siekiant gauti kuo didesnę jo teikiamą naudą širdžiai bei sielai, bet ir suteiks daugiau naudingų savistabos žinių, harmoningo, pilnavertiško gyvenimo patarimų. Čia kiekvienas turės galimybę iš arti susipažinti su knygos autore, išgirsti jos asmeninio gyvenimo nuopuolių bei pakilimų istorijas.

„Širdies dienoraštyje“ glūdi unikali ir praktikoje išbandyta Evelinos Biliūnaitės – Tamulaitienės metodika. Rinkodaros agentūra „Berklis“, „SEO akademija“, „Verslodara“, „Rašytojų akademija“, „Širdies akademija“ – autorės ilgametės patirties darbo vaisiai, projektai, įkvėpę dienoraščio atsiradimą.

Daugiau informacijos apie renginį:

Evelina Tamulaitienė

Tel.nr.: +37065521188

El. pašto adresas: sirdiesdienorastis@berklis.lt

Web: www.sirdiesdienorastis.lt

Facebook: https://www.facebook.com/events/1839091989670790/

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Sveikata