Rajonas

Raudondvario gimnazijos mokiniai ir mokytojai Eramus+ projekte “Who we are” atstovavo Lietuvą

0

Kauno r.  Raudondvario gimnazijos atstovai spalio 10–16 dienomis dalyvavo Erasmus+ projekto „Who we are“ (2020-1-TR01-KA229-093260_4) pirmame susitikime Denizlyje, Turkijoje, kuriame atvyko partneriai iš Rumunijos, Ispanijos ir Lenkijos, o italai dalyvavo susitikime virtualiai. Mobilumo metu šalys pristatė savo tradicinius žaidimus ir juos išbandė tarptautinėse komandose. Mokiniai noriai dalyvavo virvės traukimo, orientacijos, stalo žaidimuose ir kitose smagiose aktyviose veiklose. Mokytojai aptarė projekto eigą, būsimus mobilumus, taip pat aplankė Denizlio švietimo centrą, kur buvo supažindinti su švietimo įstaigomis Denzilio regione, švietimo naujovėmis ir problemomis. Kadangi vyko Erasmus dienos mūsų viešnagės metu, teko galimybė dalyvauti Erasmus projektų, kuriuos vykdo Denizlio mokyklos, parodoje ir pabendrauti su juos vykdančiais mokytojais.

Turkijos projekto komanda suorganizavo nemažai išvykų, kad visi pamatytume šalies gamtos grožį ir jos kultūrą. Visi kartu aplankėme Laodikeia  ir Pamukalės šiluminius šaltinius. Savo grožiu ir didybe nustebino didžiausias iki šių laikų išlikęs antikinis miestas Efesas.  Laivu plaukėme į Dalyano miestą ir Iztuzų paplūdimį. Smagiai praleidome popietes Sirincio miestelyje ir Denizlio senamiestyje.

Šis susitikimas suteikė galimybę daugiau sužinoti apie projekte dalyvaujančių šalių kultūrą, gilinti anglų kalbos žinias, užmegzti naujų pažinčių, didinti pasitikėjimą savimi, pažinti kultūrų skirtumus ir panašumus, ir tai mažina patyčias paauglių rate. Toks pagrindinis šio projekto tikslas.

Visi projekto dalyviai su nekantrumu laukia kito vizito Ispanijoje  kovo mėnesį.

Projekto koordinatorė Lietuvoje S. Mikalauskienė

 

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Rajonas