Naujienos

Puikus trečiasis kėlinys leido „Callcredit“ džiaugtis pergale prieš vienus lygos favoritų

0

Ketvirtadienį, sausio 12 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp E pogrupio komandų – vietos „Callcredit“ bei svečių „KUN & KAMS“. Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau tuomet prabudo ir jų varžovai ir netrukus stabilizavo padėtį. Komandos žaidė apylygiai iki pat trečiojo kėlinio, kurį užtikrintai laimėjo „Callcredit“ bei pasiklojo pamatus pergalei.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie nesusidūrė su didesnėmis problemomis puolime ir išmesdavo gerai paruoštus metimus. To pasekoje, jie rungtynes pradėjo 10:0 spurtu, bet tuomet „KUN & KAMS“ ekipa prabudo su triukšmu. Daugiausiai tolimų metimų dėka, jie netrukus pavijo savo varžovus, o galiausiai ir persvėrė rezultatą. Jiems pavyko surengti 18:2 spurtą, bet kėlinio pabaigoje vėl kiek tvirčiau atrodė aikštelės šeimininkai, kuriems pavyko išlyginti rezultatą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:20. Antrojo kėlinio pradžioje komandos vėl tęsė apylygų žaidimą ir net nepajėgiausios sudėties susirinkusi svečių ekipa buvo pajėgi įkąsti. Kėliniui perkopus į antrąją pusę, „KUN & KAMS“ dar sugebėjo pelnyti septynis taškus be atsako ir įgyti lygiai tokį patį atotrūkį. Visgi, kėlinio pabaigoje „Callcredit“ sugebėjo sumažinti savo atsilikimą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 37:38.

Trečiąjį kėlinį su trenksmu pradėjo aikštelės šeimininkai. Dėka taiklių tolimų metimų, jiems pavyko surengti 14:2 spurtą, kuris leido jiems susigrąžinti dviženklį pranašumą. Vėliau „Callcredit“ ekipai pavyko dar labiau nutolti nuo savo varžovų, o ir šįkart su bėdom, išlaikant pranašumą, jie nesusidūrė. Taigi, po trijų kėlinių rezultatas buvo 63:48. Lemiamo ketvirčio metu „KUN & KAMS“ ekipa vis bandydavo priartėti prie savo varžovų, tačiau į kiek sėkmingesnį jų pasirodymą, aikštelės šeimininkai atsakydavo tuo pačiu ir greitai grąžindavo turėtą pranašumą. Galiausiai, ketvirtasis kėlinukas teliko tik formulumas ir „Callcredit“ ekipai pavyko įveikti vienus lygos favoritų, kuriems šį nesėkmė buvo trečioji paeiliui. Galutinis rungtynių rezultatas 88:74.

Callcredit: Arūnas Rimas – 25 tšk. (10 atk. kam.), Valdas Šluta – 25 tšk. (13 atk. kam.), Darius Šiumeta – 16 tšk., Vytautas Jurkevičius – 15 tšk. (11 rezult. perd.)

KUN & KAMS: Egidijus Pavalkis – 21 tšk., Darius Kuzmickas – 20 tšk. (11 atk. kam., 9 išpr. praž.), Aurelijus Urbonavičius – 14 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Henrikas Butkus – 13 tšk. (5 rezult. perd.)

Plačiau: http://www.kkl.lt/imoniu-lyga_242/rungtynes/9dbc2194/callcredit-vs-kun-kams/aprasymas

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos